Eurotripas arba keturi viename: aplankykite Milaną, Porto, Marselį bei Londoną vienos kelionės metu! Visų reikalingų bilietų kaina – vos 50 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą, kurios metu galėsite aplankyti net 4 Europos miestus: pasaulio madų sostinę Milaną, nuostabaus skonio portveino gimtinę – Porto miestą, Prancūzijos gražuolį kurortą Marselį bei Europos prekybos ir kultūros centrą – Londoną. Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina arba nesikeičia, arba keičiasi labai nežymiai. Sukombinavus 5 „RyanAir“ skrydžius gauname labai puikią bilietų kainą – vos 49,95 EUR už tiesioginius skrydžius tarp minėtųjų miestų. Tokia kelionė tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Papildomai akcentuojame, kad esant norui, kai kuriuos miestus galima praleisti. Tarkim, Milanas. Mes sudėliojome taip, kad daugiau nei parą laiko galėtumėt pasigrožėti šiuo Šiaurės Italijos didmiesčiu. Jei manote, kad Milanas Jūsų nedomina, Jūs galite dar tą pačią dieną atskridę iš Kauno išskristi toliau į Portugaliją Milanui neskyrę nei dienos. Kaip jau minėjome, kelionės planas yra labai lankstus ir dėliojamas pagal kiekvieno norus bei pageidavimus. Taipogi, žinoma, galima keisti ir kelionės trukmę bei lankomus miestus (galima skristi nebūtinai iš Porto į Marselį, o pvz. į Malagą ar Madridą). Jei norite, galime visą kelionės planą bei lankomus miestus sudėlioti pagal Jūsų prioritetus – tereikia kreiptis į mus elektroniniu laišku (adresas nurodytas KONTAKTAI skiltyje)!Pigių bilietų datos: 2019 metų sausis (galimi įvairios trukmės kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Milanas-Porto-Marselis-Londonas-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba ant mūsų nuorodų prie kiekvieno skrydžio. Rezervacijos pavyzdys už 49,95 EUR čia:
1. Kelionę pradedame pigiu tiesioginiu skrydžiu iš Kauno į Milaną už 9,99 EUR – bilietus galima nusipirkti paspaudus čia.
2. Praleidžiame Milane vieną ar daugiau dienų (galima Milane ir nenakvoti išvis) bei vėliau iš jo tiesioginiu reisu už 9,99 EUR skrendame tiesiai į Portugaliją – spausti čia.
3. Iš Porto už 9,99 EUR sumą skrendame į Prancūzijos žydrąją pakrantę – spausti čia.4. Iš Marselio už tą pačią 9,99 EUR sumą skrendame į didžiausią Europos miestą – spausti čia.
5. Praleidę vieną ar kelias dienas Londone grįžtame atgal į Kauną arba Vilnių – spausti čia.
Kaip visi skrydžiai atrodo detaliai:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 50 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Kauno ar Vilniaus į Europą su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “Eurotripas arba keturi viename: aplankykite Milaną, Porto, Marselį bei Londoną vienos kelionės metu! Visų reikalingų bilietų kaina – vos 50 EUR!

  • 2020-11-24 at 15:30
    Permalink

    Ar galima daryti panašią kelionę su 8 dienomis arba su 10 dienų? Ir ar galima grafiką sudėlioti štai taip. 1 Venecija viena diena. 2 Nica ir Monakas 4 dienos.Tada portugalija Lisabona 3 dienos. Ir dar 3 dienos ispanijoje barselonoje arba Alikantė.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.