Pigūs bilietai iš Vilniaus į Astaną, Kazachstanas – tik 199 EUR į abi puses!

„Tarptautinės Ukrainos oro linijos“ paskelbė apie akcjinius pigius bilietus iš Vilniaus į šauniojo žurnalisto Borato gimtinę – Kazachstaną ir jos naująją sostinę – Astaną (Kazachstano sostinė iš Almatos į Astaną perkelta 1997 m.). Bilietų kainos į abi puses prasideda tik nuo 199 EUR! Skrydžiai vykdomi su persėdimu Kijeve, į bilietų kainą įeina maitinimas lėktuve bei registruojamas bagažas. Šiuo metu Kazachstanas – naftą, gamtines dujas ir beveik visus Mendelejevo lentelėje nurodytus cheminius elementus išgaunanti šalis, patirianti ryškią Rusijos, Kinijos ir Turkijos įtaką. Šioje šalyje galima puikiai gyventi, ar juo labiau keliauti, mokant tik rusų kalbą, nes ja susikalbėsite Kazachstane visur.
Astanoje labiausiai atvykusius žmones stebina architektūrinis miesto stilius. Jį veikiausiai galima pavadinti futuristiška gigantomanija. Didžiausią įspūdį palieka auksu blizgantys pastatai, kuriuos vietiniai, priklausomai nuo formos, vadina skraidančiomis lėkštėmis, ledinukais, alaus skardinėmis arba šuns dubenimis, ir tviskantis Baiterek bokštas, simbolizuojantis kazachų legendą apie paukštį Samruką, padėjusį auksinį kiaušinį, apšvietusį pasaulį. Remiantis legenda, drakonas naktį pagrobė kiaušinį, tačiau prieš drakoną sukilę kazachai atsiėmė kiaušinį ir pasaulis vėl nušvito. Kazachstanietišką architektūrinį stilių dar labiau papuošia arba bjauroja visur naudojamos dirbtinės gėlės ir neva „žydintys“ medžiai, o darbininkai nuo ankstyvo ryto sodina gyvų gėlių kilimus, ravi darželius, pjauna žolę.
Kazachstane – unikali ir labai įvairi gamta. Gamtovaizdžiai pasakiški: kalnai, upės, Isyk Kulio ežeras, stepės. Kazachstanas – devinta pagal dydį pasaulio šalis (2 725 tūkst. km2), o gyvena tik 16 763 600 žmonių. Centrinėje šalies dalyje neaprėpiamos stepių platumos virsta pusdykume ir dykuma pietvakariuose! Medžiai žaliuoja tik artėjant Tian Šanio kalnų link ir kai kur stepėse. Lietuviai, pamėgę gražuolius Tian Šanio kalnus, kone kasmet apsilanko šioje šalyje, išsiveždami gražiausius rytietiškus prisiminimus. Taipogi reikia pažymėti, kad Kazachstanas – be galo saugi šalis: jokių apiplėšinėjimų, banditizmo, gatvės chuliganizmo apraiškų. Griežta valdžia su tvirta policijos, kariuomenės atrama.
Pigių bilietų į Astaną laikotarpis: 2017 metų lapkritis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Kijevas-Astana-Kijevas-VilniusOficialioje „Tarptautinių Ukrainos oro linijų“ svetainėje bilietai yra brangesni, nei perkant per pigių skrydžių paieškos sistemas. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kijevą į Kazachstano sostinę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Pigūs bilietai iš Vilniaus į Astaną, Kazachstanas – tik 199 EUR į abi puses!

 • 2017-09-13 at 09:01
  Permalink

  Sveiki
  Susiplanavome konkrečiai laikus, gruodžio pradžioje išvykti į Azijąį trims mėnesiams.Planuojame apsistoti už Patajos,Jomtien.Norime pakeliauti aplankant Singapūrą ir Malaiziją vienos kelionės metu ir Kambodžą,Vietnamą kitos kelionės metu.Vietnamas geriau būtų vėliau,vasario pabaigoje,kad galėtumėmėm aplankyti ir šiaurės Vietnamą.Norėtume ,kad viena kelionė būtų kruizinė,gali būti net abi,kad būtų mažiau skrydžių.Kruizas turėtų būti ne mažiau 10d. Norėtume išnaudoti skrydį pirmyn aplankant Singapūrą ir Malaiziją su poilsiu Malaizijos saloje kokią savaitę.Kitas variantas skristi į Bankoką ir plaukti iš Bankoko kruizu aplankant Singapūrą ir Malaiziją,Langkawi salą.Tailando ir Vietnamo vizomis pasirūpinsime Lietuvoje.Gal galėtumėte suplanuoti mums kelionę,avia bilietus,kruizą,gal ir viešbučius pasiūlyti pigesnius ir normalius. Esame buvusios ir Vietname ir Tailande kelis kartus,bet visada per agentūras.Kadangi vykstame visai žiemai ir norime keliauti,tai reikia pagalbos,suprantama mokamos .Datos:gruodžio pradžia,kada bus pigesnių variantų..Grįžimas ~kovo 15d. Dėl biudžeto,tai visada norisi pigiau ir gerai:) Ačiū už atsakymą.

  Reply
  • 2017-09-13 at 11:58
   Permalink

   Laba diena,
   Parašykite mums info@pigusbilietai.lt
   Prieš tai būtinai perskaitykite ir puslapyje esančią KONTAKTAI skiltį. Ten rasite informaciją, kaip pateikti užklausą individualiai kelionei 🙂
   Tai tiek 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.