Vienos kelionės metu aplankykite du Italijos didžiausius miestus – Romą ir Milaną už tiesioginius skrydžius sumokėję vos 23,18 EUR!

Atsirado pigus ir įdomus variantas vienos kelionės metu aplankyti abu didžiausius Italijos miestus – tiek apžiūrėti „amžinuoju“ miestu vadinamos Romos grožybes, tiek pasimėgauti Europos madų sostinės Milano dvasia. Sukombinavus tiesioginius „Wizz Air“ skrydžius iš Vilniaus šiuos du Italijos miestus galite aplankyti už bilietus sumokėję 23,18 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Italijos sostinė kasmet pritraukia milijonus turistų. Antikinės Romos griuvėsių gausu visame mieste, o sakralinių pastatų priskaičiuojama per 200. Romos istorinis centras įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Taipogi Romos mieste yra Vatikano miestas-valstybė – katalikų bažnyčios popiežiaus rezidencija, dar vadinama „Šventuoju sostu“.
Milaną daugelis apibūdina kaip mados ir prabangos sostinę. Tai yra tikra tiesa, tačiau ką veikti čia ras ne tik modeliai ir dizaineriai, nes Milanas turi ką pasiūlyti kiekvienam. Nuo jau minėtos aukščiausios klasės mados iki paprastų nerūpestingai atrodančių menininkų, nuo jaukių tratorijų visai šeimai iki visiškai rimtų aludžių!
Pigių bilietų į Italiją laikotarpis: 2017 metų lapkritis (tėra dvi datos už šią sumą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Roma bei Milanas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje svetainėje: http://www.wizzair.com/. Dviejų skrydžių bilietai kainuoja vos nuo 23,18 EUR. Neturintys WDC narystės keliautojai už kiekvieną bilietą turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:
Atgal į Vilnių skrendame iš Milano (pagal individualius pageidavimus galima keisti išvykimo datą):

Žinoma, Jums dar reikės pervažiuoti iš Romos į Milaną. Yra du būdai kaip tai atlikti: arba pasinaudoti „FlixBus“ autobusų kompanijos reisais, arba išbandyti Italijos nacionalinių geležinkelio linijų „TrenItalia“ traukinius. Pigiausi autobuso bilietai kainuoja nepilnai 10 EUR. Traukiniai yra kiek brangesni:

Kitas variantas tarp miestų pervažiuoti naktiniu traukiniu:

Štai ir viskas – gaunasi tiesiog puikus kelionės variantas už vos 33 EUR (priskaičiavus vidinės kelionės bilietą autobusu), kurios metu turėsite gerą galimybę susipažinti su didžiaisiais Italijos miestais. Praleidžiamų dienų kiekį kiekviename šalies mieste susidėlioti galite individualiai, svarbu nepamiršti, jog Jūsų dar lauks ir skrydis atgal į Lietuvą iš Milano 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.