Vienos kelionės metu aplankykite dvi Italijos pakrantes – Barį ir Neapolį už tiesioginius skrydžius sumokėję vos 43 EUR!

Atsirado pigus ir įdomus variantas vienos kelionės metu aplankyti abi Italijos pakrantes – tiek pabuvoti prie Adrijos jūros skalaujančios Bario krantus, tiek pasimėgauti priešingoje Italijos pusėje esančia Tirėnų jūra bei Neapolio kraštovaizdžiais. Sukombinavus tiesioginius „RyanAir“ bei „Wizz Air“ skrydžius iš Vilniaus bei Kauno šiuos du kurortinius Italijos miestus galite aplankyti už bilietus sumokėję vos 42,72 EUR! Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.

Pietų Italija – nuostabus kraštas, ypač turtinga savo istorija, kultūra bei meno klodais. Nuo sniegu padengtų viršukalnių iki saulėtosios Adrijos jūros, Pietinė Italija sklidina magijos, istorinio paveldo bei dar neatrasto grožio. Čia dominuoja vaismedžių, alyvuogių, pomidorų plantacijos. Vynuogių sodai puoselėjami visoje šalyje. Kas mėgsta jūrą, Pietų Italijoje pasijus lyg rojuje – Adrijos pakrantė daugiausia uolėta, tik kur ne kur įsiterpusios balto smėlio įlankėlės, o platūs smėlio paplūdimiai jūsų laukia Jonijos pakrantėje. Jokiu būdu negalima pamiršti ir Italijos „pentino“ – Gargano pusiasalio, toli įbridusio į skaidrų Adrijos vandenį ir saugančio stebuklingo grožio Tremičio (Isole Tremiti) salas. Kitoje Pietinės Italijos pusėje vos tik išvydę Tirėnų jūrą, keliautojai įsimyli jos intensyvias spalvas, daugybę įlankėlių slepiančias pakrantes ir Kaprio bei Iskijos salas – neapsakomo grožio gamtos šedevrus, kuriuose saugiai glaudžiasi maži jaukūs miesteliai, – čia pabuvojus nesinori grįžti į realybę. Be galo stiprus keliautojų traukos centras – Vezuvijus, tamsus ir paslaptingas, svaiginančio grožio ir bauginančios galios. Šis 1 277 m aukščio ugnikalnis laikomas veikiančiu, tačiau jau 70 metų yra ramus.
Pigių bilietų į pietinę Italiją laikotarpis: 2018 metų rugpjūtis (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Baris bei Neapolis-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ ir „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialiose pigių skrydžių bendrovių svetainėse: http://www.ryanair.com/ bei http://www.wizzair.com/. Dviejų skrydžių bilietai kainuoja vos nuo 42,72 EUR (neturintiems WDC narystės bilietai kainuos 10 EUR brangiau – 52,72 EUR). Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Atgal į Kauną grįžtumėme jau iš Neapolio su „RyanAir“ lėktuvu (laiką, kiek dienų praleisite kiekvienoje pakrantėje, galite pasirinkti pagal savo norus ir fantazijas):

Žinoma, Jums dar reikės pervažiuoti iš Bario į Neapolį. Pigiausias būdas nuvykti nuo vienos Italijos pakrantės prie kitos būtų pasinaudoti „FlixBus“ autobusų kompanijos reisais. Bilietas už tiesioginį ekspresą Baris-Neapolis tekainuoja 10 EUR:

Štai ir viskas – gaunasi tiesiog puikus kelionės variantas už vos 52,71 EUR (priskaičiavus autobuso bilietą), kurios metu turėsite gerą galimybę susipažinti su Pietine Italija. Praleidžiamų dienų kiekį kiekvienoje šalies pakrantėje susidėlioti galite individualiai, svarbu nepamiršti, jog Jūsų dar lauks ir skrydis atgal į Lietuvą 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.