Super! „Wizz Air“ pigūs bilietai birželio mėnesį į Barį, Italija, iš Varšuvos – tik 24 EUR į abi puses!

Pigių skrydžių bendrovės „Wizzair“ svetainėje atsirado labai pigių bilietų iš Varšuvos į Apulijos regiono sostinę bei piečiausią Italijos uostą – Barį, kuris nutolęs nuo Lietuvos per 1600 km! Tiesioginiai skrydžiai dabar tekainuoja vos 98 PLN (Lenkijos zlotus), kas sudaro apie 24 EUR sumą. Kaip birželio mėnesiui – tai tiesiog PUIKI kaina į šį Viduržemio jūros kurortą! Kelionę tektų pradėti ir baigti Varšuvoje, kurią iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai pasiekti tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 3-5 EUR į vieną pusę!
Jei norite tikros, nuoširdžios, saulėtos, dosnios ir – vargas net lietuvių skrandžiams! – skanios Italijos, nesustokite neįperkamais blizgučiais tviskančiame Milane ar turistų numindžiotoje Romoje. Pasirinkite didžiausią Apulijos – menkai žinomo, skurdesnio, bet istoriškai turtingo ir įstabaus grožio regiono sostinę – Barį! Čia patirsite, kas yra tikroji Italija, kvadratu. Baris vadinamas net tik uostų, bet ir universitetų bei Šv. Mikalojaus – vieno iš Kalėdų senelio prototipų – miestu. Bario senamiestis, Bari Vecchia, yra gražus ir kupinas dailių gatvelių, tarp kurių įsispraudę ne tik gyvybingos aikštės, bet ir apie 40 bažnyčių. Beje, ar žinojote, kad Baryje savo metu gyveno LDK kunigaikštis Žygimantas Augustas?
Aplink Barį išsibarstę vieni geriausių Apulijos paplūdimių. Kitų puikių reikia ieškoti pačioje srities šiaurėje, Gargano pusiasalyje. Čia dar gausu ežerų, uolų, keliauti pėsčiomis skirtų takų, veikia nacionalinis parkas, o palei jūrą driekiasi vienas gražiausių Italijos kelių. Palandžioti po povandeninių upelių išgraužtas uolas galima ir Kastelana Grotėje (Castellana Grotte). Už gero pusvalandžio kelio nuo Bario kelis kilometrus driekiasi visai neseniai – tik 1930-aisiais – atrasta uolų grandinė, gausi stalaktitų ir stalagmitų.
Pigių bilietų į Barį datos: 2017 metų birželis (tėra dvi datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Baris-Varšuva (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Barį dabar kainuoja nuo 98 PLN arba nepilnai 24 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Neturintys WDC narystės keliautojai už kiekvieną bilietą turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 7 naktų pačiame Bario centre, vos už 350 metrų nuo Bario centrinės traukinių stoties, esančio „Hotel City“ viešbučio nuomos variantą, kuris Booking.com svetainėje vertinamas net 8,2 balo! Dviviečio kambario nuoma savaitei laiko su įskaičiuotais pusryčiais kainuoja tik 396,90 EUR arba vos 56,70 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Hotel_City
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Milane ar jo apylinkėse. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.