WoW! Pigūs bilietai iš Kauno į Los Andželą, JAV – tik nuo 232 EUR į abi puses!

Sukombinavus „RyanAir“ bei „Swiss Airlines“ oro linijų bendrovių skrydžius iš Kauno nuskristi į saulėtąjį angelų miestą Los Andželą galima vos už 232 EUR! Kaip tai padaryti? Tereikia nusipirkti „RyanAir“ tiesioginius skrydžius iš Kauno į Kopenhagą, iš kurios po kelių valandų tęstumėte kelionę į JAV jau su „Swiss Airlines“ kompanija. Grįžti iš “Angelų miesto” reiktų tais pačiais skrydžių segmentais. Sudėjus abiejų avialinijų bilietų kainas, gauname neįtikėtinai mažą kainą kelionei į Los Andželą – čia nuvykti galima vos už 232 EUR (į „Swiss Airlines“ skrydžius jau yra įskaičiuotas registruojamas bagažas iki 23 kg)! Visų skrydžių datos yra lengvai keičiamos ir laisvai pasirenkamos. Vykstant į priekį, Danijos sostinėje reikės praleisti nepilnai 3 valandas prieš tęsiant kelionę toliau.
Los Andželas – Kalifornijos valstijos ekonomikos, verslo ir kultūros centras. Tai yra antrasis pagal dydį JAV miestas po Niujorko. Los Andželas gali pasigirti vienu gražiausiu pasaulyje kraštovaizdžiu – šį miestą supa Ramusis vandenynas, kalnai, dykuma. Jis savo laisvės dvasia nuo seno traukė menininkus, muzikantus, rašytojus, kurių darbuose iki šiol aukštinama Kalifornijos dvasia. Tik čia galite rasti garsųjį Holivudą, kino studijų ir žvaigždžių centrą “Universal Studios”, pasivaikščioti garsiąja „Avenue of Stars“, kur ilga alėja išklota plytelėmis su garsenybių pavardėmis ir rankų atspaudais. O kur dar karščiu bei pramogomis alsuojantis Santa Monica paplūdimys Ramiojo vandenyno pakrantėje arba nuostabusis Beverly Hills rajonas?
Los Andželas įsikūręs subtropinėje klimato juostoje, tad ten visada šilta arba karšta. Vėlyvą rudenį, žiemą bei ankstyvą pavasarį jus pasitiks maloni, prakaituoti neverčianti šiluma, o kitą pusę metų mieste vyrauja karštesni, sunkiau, ypatingai mieste, pakeliami orai. Tad panašu, jog geriausia keliauti į Los Andželą yra šaltuoju Lietuvoje periodu. Pats miestas – nežmoniško dydžio, tai miestas be aiškaus vidurio ir centrinės miesto aikštės – greičiau tai susiliejusių miestelių lydinys prie Ramiojo vandenyno.
Pigių bilietų į Los Andželą laikotarpis: 2019 metų spalis-gruodis (datų pasirinkimas gana didelis)
Skrydžių segmentai: Tai būtų dveji atskiri skrydžių segmentai: Kaunas-Kopenhaga-Kaunas (su „Ryanair“) bei Kopenhaga-Los Andželas-Kopenhaga (su „Swiss Airlines“)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Kopenhaga-Los Andželas-Kopenhaga su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos skrydžius, galime toliau dėlioti kelionę. Iš Kauno „RyanAir“ skrydžiai į Danijos sostinę kainuoja vos nuo 9,99 EUR į vieną pusę. Vykstant į priekį Kopenhagoje reikės praleisti vos kelias valandas prieš tęsiant kelionę į Los Andželą. Norėdami įsigyti „RyanAir“ bilietus spauskite čia:

Štai ir viskas. Turime kombinuotą kelionės variantą, kurios metu apsilankyti viename žymiausių JAV miestų iš Kauno galima už vos 232 EUR! Primename, kad jei nenorite praleisti nakties Danijos sostinėje, Jūs turite galimybę kelionę nutraukti Ciuriche ir grįžti dar tą pačią dieną į Lietuvą. Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Kopenhagą į Los Andželą su grįžimu atgal į Lietuvą! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.