Norintiems kuo daugiau pamatyti: aplankykite Tel Avivą, pailsėkite Kipre bei pajuskite Jordanijos žavesį vienos kelionės metu! Visų reikalingų bilietų kaina – vos 63,50 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, sudėliojome puikų kelionės variantą lapkričio pabaigai, kurios metu galėsite aplankyti net 3 valstybes: religijų katilą, Rytų ir Vakarų kultūrų kryžkelę – Izraelį, trečiąją pagal dydį Viduržemio jūros salą, kuri dar vadinama Meilės sala, nuostabųjį Kiprą bei kelionės pabaigoje atvyktumėte į Artimųjų Rytų perlu vadinamą Jordaniją. Individualiai pagal kiekvieno norus galite pasirinkti norimų praleisti dienų skaičių kiekvienoje šių vietų – nuo to galutinė kelionės kaina arba nesikeičia, arba keičiasi labai nežymiai. Sukombinavus 3 „RyanAir“ ir 1 „Wizz Air“ skrydžius gauname labai puikią bilietų kainą – vos 63,46 EUR už tiesioginius skrydžius tarp minėtųjų miestų. Tokia kelionė tikrai ilgam įstrigs į Jūsų atmintį ir suteiks daug naujų pojūčių.
Kaip jau minėjome, kelionės planas yra labai lankstus ir dėliojamas pagal kiekvieno norus bei pageidavimus. Taipogi, žinoma, galima keisti ir kelionės trukmę bei lankomų miestų seką. Jei norite, galime visą kelionės planą bei lankomus miestus sudėlioti pagal Jūsų prioritetus – tereikia kreiptis į mus elektroniniu laišku (adresas nurodytas KONTAKTAI skiltyje)!
Pigių bilietų datos: 2019 metų lapkritis-gruodis (galimi įvairios trukmės kelionės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Tel Avivas-Pafosas-Amanas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ bei „Wizz Air“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialiose pigių skrydžių bendrovių svetainėse: http://www.ryanair.com/ bei http://www.wizzair.com/ arba paspaudus ant mūsų nuorodų prie kiekvieno skrydžio. Rezervacijos pavyzdys už 63,46 EUR čia:
1. Kelionę pradedame pigiu tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus į Tel Avivą už 17,49 EUR – bilietus galima nusipirkti paspaudus čia.

2. Praleidžiame Tel Avive visą savaitgalį (galima visą laiką Tel Avive ir nebūti, o pasisvečiuoti kelias dienas nuostabaus grožio ir netoli nuo Tel Avivo esančioje Haifoje) bei vėliau iš jo tiesioginiu reisu už 12,99 EUR skrendame tiesiai į Kiprą – spausti čia.
3. Kipre poilsiaujame bei mėgaujamės saulės voniomis kiek daugiau nei savaitę laiko, o po to tiesioginiu skrydžiu skrendame tiesiai į Jordanijos sostinę Amaną – spausti čia.

4. Aplankę Petrą (tai privaloma atvykus į Jordaniją) bei pasisvečiavę šioje nuostabioje Artimųjų Rytų valstybėje už 22,99 EUR tiesioginiu skrydžiu grįžtame atgal į Vilnių – spausti čia.

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 63,46 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Kauno ar Vilniaus į Artimuosius Rytus su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti 10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.