Kainos rekordas! Tiesioginiai „RyanAir“ skrydžiai iš Vilniaus į Tel Avivą, Izraelis – vos 10 EUR į abi puses!

Naujas pigių kainų bilietų rekordas iš Vilniaus į Izraelio verslo sostinę bei didžiausią uostamiestį – Tel Avivą, per 2600 km nuo Lietuvos nutolusį antrąjį pagal dydį Izraelio miestą! Tai – rojus žemėje tiems, kurie trokšta pailsėti, pasidžiaugti jūra bei įsimintinai pasilinksminti, kadangi čia netrūksta pramogų. Dėl savo barų, kavinių, restoranų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų Tel Avivas vadinamas „Miestu be pertraukos“ arba „Miestu, kuris nemiega“. Tiesioginiai skrydžiai į Tel Avivą dabar tekainuoja vos 10 EUR už kelionę į abi puses. Į bilietų kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Nors Tel Avivas nėra Izraelio sostinė, atmetus religinę ir istorinę svarbą, šis miestas yra svarbiausias šalyje. Jame įsikūrusios ne tik dauguma valstybinių institucijų, bet ir daugelio užsienio valstybių ambasados. Tiesa, vien Tel Avive apsistoti nedėrėtų, nes Izraelis – kontrastų žemė. Čia galima išvysti žiemą sniego skraiste pasidabinančius Galilėjos ir Golano kalnus, šiuolaikinius bei istorinius miestus, derlingas pakrantės lygumas bei bevaises dykumas – viską vienoje šalyje. Verta pamatyti vieną seniausių ir reikšmingiausių pasaulio miestų Jeruzalę; druskingiausią pasaulio ežerą ir kartu žemiausią pasaulio vietą Negyvąją jūrą; nuostabiais paplūdimiais ir koralų rifais garsėjantį Eilatą, įsikūrusį šalies pietuose. Taip pat verta aplankyti svarbiausią šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centrą Tel Avivą ir jo priemiestį Jafą.
Vis senkanti Negyvoji jūra Izraelyje su aiškiai matomais vandens mažėjimo pėdsakais:
DeadSea
Negyvoji jūra, priešingai, nei jos pavadinimas, iš tikrųjų yra ežeras, tyvuliuojantis tarp Izraelio ir Jordanijos, maždaug 24 km į rytus nuo Jeruzalės. Dėl didelės koncentracijos mineralų, Negyvoji jūra jau nuo neatmenamų laikų buvo traukos centru, į kurį plūdo žmonės, norintys pagerinti sveikatą. Ji telkšo daugiau nei 400 metrų žemiau jūros lygio – tai pats žemiausias sausumos paviršiaus taškas pasaulyje.
Negyvoji jūra laikoma didžiausiu pasaulyje natūraliu SPA. Didelės koncentracijos mineralų ir druskų prisotintas pakrančių vanduo puikiai atpalaiduoja, maitina odą ir gydo nuo reumato. Turistai ežerą vertina ir dėl gydomosiomis savybėmis pasižyminčio juodojo purvo.
Mirties ežeras yra trijų milijonų metų senumo. Deja, bet šis unikalus vandens telkinys nyksta – kasmet vandens lygis sumažėja vienu metru. Jordano upė nebepajėgia gėlu vandeniu prisotinti Negyvosios jūros, kadangi vandens reikia Jordanijai, Palestinai ir Izraeliui.
Iš asmeninės praktikos galime patvirtinti, kad Negyvojoje jūroje nuskęsti neįmanoma. Ir žmonės nuotraukose gulintys ant vandens bei skaitantys laikraščius ar knygas, nėra joks triukas. Taipogi čia deginantis neįmanoma nusvilti saulėje, nors ir visą dieną kaitintumėtės prieš ją. Vandens garavimas (dėl karščio), atmosferos oro tankis ir ozono sluoksnis sudaro natūralų UVB filtrą, pro kurį neprasiskverbia UV spinduliai. Negyvosios jūros oras taip pat ypatingas. Jis labai turtingas deguonies, bromido ir magnio. Bromas yra labai gerai žinomas kaip raminanti priemonė, o magnis padeda esant alergijai ir sutrikusiai psichinei sveikatai, nes mažina nuovargį ir depresiją. Visa bėda, kad norint prieiti prie Negyvosios jūros, reikės susimokėti ne tokias jau mažas apsilankymo paplūdimyje sumas. Izraelyje tėra tik 2 nemokamos vietos, kuriose nemokamai galima prieiti prie Negyvosios jūros. Visa kita teritorija – aptverta tvoromis ir apmokestinta. Tai pirmas minusas. Antras minusas – maudytis šioje jūroje tikrai nėra malonu. Jausmas toks, tarsi gulėtum aliejuje. O išlipus iš vandens kūno nusausinti rankšluosčiu neįmanoma – tik sugadinsi rankšluostį, kurį reikės po to skalbti. Vienintelis būdas patikimai atsikratyti limpančio bei glitaus Negyvosios jūros vandens – ilgas ir kruopštus maudymąsis duše su muilu 🙂
Pigių bilietų į Tel Avivą datos: 2020 metų rugsėjis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Tel Avivas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigūs skrydžiai į Tel Avivą dabar kainuoja vos 10 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad susidomėjusiems siūlome suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis!
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.