Įdomu ir labai pigu: iš Vilniaus per Tel Avivą į Maldyvų sostinę Malę – tik nuo 317 EUR į abi puses!

Senokai nebesiūlėme kombinuotų kelionių variantų. Taip, tai nėra labai patogu, bet kaip taisyklė – labai pigu. Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, tokie pasiūlymai būna patys geriausi! Taigi, kelionę pradėdami Vilniuje vos vienos išvykos metu galite aplankyti iškart 2 pasaulio valstybes: Izraelio verslo sostinę bei didžiausią uostamiestį – Tel Avivą bei Maldyvų ir rojaus Žemėje sostinę – Malę, kuri nuo Lietuvos nutolusi per 7100 km! Sukombinavus „RyanAir“ skrydžius iš Vilniaus su „Etihad“ skrydžiais iš Tel Avivo, aplankant Izraelį bei Maldyvus, gauname super patrauklų, vos 317 EUR kainuojantį kombinuotos kelionės variantą! Kiek laiko praleisite kiekvienoje valstybėje, galite rinktis individualiai – nuo to kelionės kaina nesikeičia. Į „Etihad Airways“ bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 20 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžių metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Lietuvos piliečiams viza į Maldyvus suteikiama tik atvykus, pačiame Malės oro uoste (tereikia turėti galiojanti pasą ir išvykimo iš šalies bilietus). Ji – nemokama ir suteikia galimybę atostogauti Maldyvuose iki 30 dienų.
Maldyvuose ilsisi tie, kurie gamtą ir ramybę vertina labiau negu komfortą ir masinius renginius. Žinoma, galima pamanyti, jog nuobodu sėdėti savaitę ar net dvi saloje, kurią apeiti užtenka pusvalandžio, kurioje visą laiką sutiksite tuos pačius veidus. Tačiau nebūtina visą laiką praleisti saloje. Kelionių organizatoriai ir viešbučio personalas siūlo daugybę išvykų. Tai ideali vieta nardymui ir povandeninio pasaulio pažinimui. Tanki tropinė augmenija sudaro nepakartojamą salos grožį. Kokosų palmės ir bananų plantacijos teikia šešėlius, kur galima pasislėpti nuo karštos saulės.
Pigių bilietų laikotarpis: 2022 metų kovas-gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: du atskiri skrydžių segmentai: Vilnius-Tel Avivas-Vilnius (tiesioginiai skrydžiai) bei Tel Avivas-Malė-Tel Avivas (per Abu Dabį)Kaip jau minėjome, tai būtų kombinuota kelionė. Svarbiausia įsigyti akcijinius bilietus iš Tel Avivo į Maldyvų sostinę Malę bei atgal – spauskite tiesiog šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Pigiausi akcijiniai bilietai kainuoja vos 284 EUR į abi puses! Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Įsigijus šiuos skrydžius, skubame toliau pirkti „RyanAir“ bilietus iš Vilniaus į Tel Avivą, kurie kainuoja vos 33 EUR (be bagažo) – spausti čia:

Kaip matote, tiek vykstant į priekį, tiek grįžtant atgal reikėtų praleisti 1 ir 2 naktis Tel Avive. Puiki proga susipažinti su Izraelio verslo sostinės gyvenimu! Bendra bilietų suma gaunasi vos 317 EUR. Tiesa, jei norėsite su savimi pasiimti lagaminus, kurie į „Etihad Airways“ skrydžius jau įskaičiuoti, reikės perkant „RyanAir“ bilietus primokėti papildomai apie 50 EUR sumą. Bet tai jau pasirinktini reikalai pagal kiekvieno keliautojo norus ir pageidavimus. Esant norui, kelionės trukmę galima ilginti arba trumpinti, nes akcijinių bilietų į Maldyvus datų yra gana nemažai. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Tel Avivą į Malę su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame vienoje Maldyvų salų esančio „Kuri Inn“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 7 nakvynės atsieitų vos 240,00 EUR arba 34,29 EUR/para dviems žmonėms. Ari atolo širdyje, nuostabiame žvejų kaimelyje Omadhoo įsikūrusiuose svečių namuose „Kuri Inn“ siūloma apsistoti jaukiuose ir ramiuose numeriuose. Čia galėsite lankytis restorane ir naudotis visoje apgyvendinimo įstaigoje veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,9 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Kuri_Inn
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Maldyvuose. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Įdomu ir labai pigu: iš Vilniaus per Tel Avivą į Maldyvų sostinę Malę – tik nuo 317 EUR į abi puses!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.