Super! „Wizz Air“ pigūs bilietai į Tel Avivą, Izraelis, iš Rygos – tik 30 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Rygos į Izraelio verslo sostinę bei didžiausią uostamiestį – Tel Avivą, per 2600 km nuo Lietuvos nutolusį antrąjį pagal dydį Izraelio miestą! Tai – rojus žemėje tiems, kurie trokšta pailsėti, pasidžiaugti jūra bei įsimintinai pasilinksminti, kadangi čia netrūksta pramogų. Dėl savo barų, kavinių, restoranų, naktinių klubų ir kitų pasilinksminimo vietų Tel Avivas vadinamas „Miestu be pertraukos“ arba „Miestu, kuris nemiega“. Skrydžiai iš Rygos į Tel Avivą – tiesioginiai, vykdomi du kartus per savaitę – pirmadieniais ir penktadieniais. Į Rygą iš Kauno ar Vilniaus galima pigiai ir patogiai nuvykti pigiais tarptautinių maršrutų autobusais, kurių bilietų kainos akcijų metu kainuoja vos nuo 1-3 EUR/žmogui už kelionę į vieną pusę.
Nors Tel Avivas nėra Izraelio sostinė, atmetus religinę ir istorinę svarbą, šis miestas yra svarbiausias šalyje. Jame įsikūrusios ne tik dauguma valstybinių institucijų, bet ir daugelio užsienio valstybių ambasados. Tiesa, vien Tel Avive apsistoti nedėrėtų, nes Izraelis – kontrastų žemė. Čia galima išvysti žiemą sniego skraiste pasidabinančius Galilėjos ir Golano kalnus, šiuolaikinius bei istorinius miestus, derlingas pakrantės lygumas bei bevaises dykumas – viską vienoje šalyje. Verta pamatyti vieną seniausių ir reikšmingiausių pasaulio miestų Jeruzalę; druskingiausią pasaulio ežerą ir kartu žemiausią pasaulio vietą Negyvąją jūrą; nuostabiais paplūdimiais ir koralų rifais garsėjantį Eilatą, įsikūrusį šalies pietuose. Taip pat verta aplankyti svarbiausią šalies pramonės, ekonomikos ir kultūros centrą Tel Avivą ir jo priemiestį Jafą.
Vis senkanti Negyvoji jūra Izraelyje su aiškiai matomais vandens mažėjimo pėdsakais:
DeadSea
Negyvoji jūra, priešingai, nei jos pavadinimas, iš tikrųjų yra ežeras, tyvuliuojantis tarp Izraelio ir Jordanijos, maždaug 24 km į rytus nuo Jeruzalės. Dėl didelės koncentracijos mineralų, Negyvoji jūra jau nuo neatmenamų laikų buvo traukos centru, į kurį plūdo žmonės, norintys pagerinti sveikatą. Ji telkšo daugiau nei 400 metrų žemiau jūros lygio – tai pats žemiausias sausumos paviršiaus taškas pasaulyje.
Negyvoji jūra laikoma didžiausiu pasaulyje natūraliu SPA. Didelės koncentracijos mineralų ir druskų prisotintas pakrančių vanduo puikiai atpalaiduoja, maitina odą ir gydo nuo reumato. Turistai ežerą vertina ir dėl gydomosiomis savybėmis pasižyminčio juodojo purvo.
Mirties ežeras yra trijų milijonų metų senumo. Deja, bet šis unikalus vandens telkinys nyksta – kasmet vandens lygis sumažėja vienu metru. Jordano upė nebepajėgia gėlu vandeniu prisotinti Negyvosios jūros, kadangi vandens reikia Jordanijai, Palestinai ir Izraeliui.
Iš asmeninės praktikos galime patvirtinti, kad Negyvojoje jūroje nuskęsti neįmanoma. Ir žmonės nuotraukose gulintys ant vandens bei skaitantys laikraščius ar knygas, nėra joks triukas. Taipogi čia deginantis neįmanoma nusvilti saulėje, nors ir visą dieną kaitintumėtės prieš ją. Vandens garavimas (dėl karščio), atmosferos oro tankis ir ozono sluoksnis sudaro natūralų UVB filtrą, pro kurį neprasiskverbia UV spinduliai. Negyvosios jūros oras taip pat ypatingas. Jis labai turtingas deguonies, bromido ir magnio. Bromas yra labai gerai žinomas kaip raminanti priemonė, o magnis padeda esant alergijai ir sutrikusiai psichinei sveikatai, nes mažina nuovargį ir depresiją. Visa bėda, kad norint prieiti prie Negyvosios jūros, reikės susimokėti ne tokias jau mažas apsilankymo paplūdimyje sumas. Izraelyje tėra tik 2 nemokamos vietos, kuriose nemokamai galima prieiti prie Negyvosios jūros. Visa kita teritorija – aptverta tvoromis ir apmokestinta. Tai pirmas minusas. Antras minusas – maudytis šioje jūroje tikrai nėra malonu. Jausmas toks, tarsi gulėtum aliejuje. O išlipus iš vandens kūno nusausinti rankšluosčiu neįmanoma – tik sugadinsi rankšluostį, kurį reikės po to skalbti. Vienintelis būdas patikimai atsikratyti limpančio bei glitaus Negyvosios jūros vandens – ilgas ir kruopštus maudymąsis duše su muilu 🙂
Nuo gegužės iki rugsėjo kritulių Izraelyje visiškai nebūna. Sausuoju laikotarpiu pučia sausas ir karštas pietų vėjas chamsinas. Tad atvykusių čia laukia garantuotai puikus ir giedras oras!
Pigių bilietų į Tel Avivą laikotarpis: 2017 metų vasaris (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Ryga-Tel Avivas-Ryga (tiesioginiai skrydžiai)
Bilietus galima įsigyti oficialioje „Wizz Air“ svetainėje adresu: http://www.wizzair.com/. Pigūs skrydžiai į Tel Avivą dabar kainuoja vos nuo 30 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, tokia kaina gali mėgautis tik priveligijuoti WDC nariai. Ne kartą mūsų svetainėje buvome rašę, kaip buvo galima įsigyti šią „Wizz Air“ narystę faktiškai nemokamai. Dabar jau šio triuko atlikti nepavyks, tad nespėję įsigyti WDC narystės keliautojai už bilietus į vieną pusę turės mokėti ~10 EUR brangiau. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys „Wizz Air“ svetainėje čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Wizz Air“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 4 naktų „Florentine Backpackers Hostel“ viešbučio variantą Tel Avivo centre, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 8,5 balo! Dviviečio kambario nuoma 4 naktims šiame viešbutyje kainuoja 220,00 EUR arba 55,00 EUR/para dviems žmonėms. Viešnagės metu galėsite atsipalaiduoti erdvioje bendroje terasoje, kurioje pastatytos sofos ir stalai. Vie6butyje taip pat įrengta nemokama bendra virtuvė. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
Florentine_Hostel
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Tel Avive. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.