Labai pigu! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Los Andželą, JAV – tik 263 EUR į abi puses!

Super kaina skrydžiams iš Vilniaus arba Rygos į Kalifornijos valstijos sostinę! Bilietai už skrydžius į abi puses tekainuoja vos nuo 263 EUR! Tokias puikias bilietų kainas į JAV siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Deja, bet į pigių bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas. Norėdami pasiimti su savim registruojamą lagaminą, reikės už jį papildomai susimokėti 50 EUR už kelionę į vieną pusę. Visi skrydžiai vykdomi su vienu-dviem persėdimais Frankfurte bei viename JAV miestų. Puiki proga pigiai apsilankyti Los Andžele!
Los Andželas – Kalifornijos valstijos ekonomikos, verslo ir kultūros centras. Tai yra antrasis pagal dydį JAV miestas po Niujorko. Los Andželas gali pasigirti vienu gražiausiu pasaulyje kraštovaizdžiu – šį miestą supa Ramusis vandenynas, kalnai, dykuma. Jis savo laisvės dvasia nuo seno traukė menininkus, muzikantus, rašytojus, kurių darbuose iki šiol aukštinama Kalifornijos dvasia. Tik čia galite rasti garsųjį Holivudą, kino studijų ir žvaigždžių centrą “Universal Studios”, pasivaikščioti garsiąja „Avenue of Stars“, kur ilga alėja išklota plytelėmis su garsenybių pavardėmis ir rankų atspaudais. O kur dar karščiu bei pramogomis alsuojantis Santa Monica paplūdimys Ramiojo vandenyno pakrantėje arba nuostabusis Beverly Hills rajonas?
Los Andželas įsikūręs subtropinėje klimato juostoje, tad ten visada šilta arba karšta. Vėlyvą rudenį, žiemą bei ankstyvą pavasarį jus pasitiks maloni, prakaituoti neverčianti šiluma, o kitą pusę metų mieste vyrauja karštesni, sunkiau, ypatingai mieste, pakeliami orai. Tad panašu, jog geriausia keliauti į Los Andželą yra šaltuoju Lietuvoje periodu. Pats miestas – nežmoniško dydžio, tai miestas be aiškaus vidurio ir centrinės miesto aikštės – greičiau tai susiliejusių miestelių lydinys prie Ramiojo vandenyno.
Pigių bilietų į Los Andželą laikotarpis: 2021 metų gegužė-2022 metų kovas (didelis datų pasirinkimas visais mėnesiais)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Frankfurtas-JAV miestas-Los Andželas-JAV miestas-Frankfurtas-Vilnius/Ryga
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Los Andželas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Liepos 1-12 d.
Rugpjūčio 8-23 d.
Gruodžio 1-11 d.
Ir daugelis kitų datų. Už beveik tą pačią kainą yra bilietų ir iš Rygos – spausti čia:

Ir daugelis kitų variantų. Sėkmės renkantis! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus ar Rygos į Los Andželą su grįžimu atgal!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Labai pigu! Pigūs bilietai iš Vilniaus arba Rygos į Los Andželą, JAV – tik 263 EUR į abi puses!

 • 2021-04-20 at 09:21
  Permalink

  Truputį suklydau, papostinau prie kelionės į Los Angeles. Nors norėjau prie skelbimo apie bilietus į Las Vegas. Bet kas nori – susigaudys 🙂

  Reply
 • 2021-04-20 at 09:18
  Permalink

  Ačiū Šėtonui! Bilietus įsigijau 2022 kovo mėnesiui. Pagrindinis kelionės tikslas – slidinėjimas Jutos valstijoje, aplink Salt Lake miestą. Įvertinome skrydžio kainą ir atstumą iki slidinėjimo vietų ir nusprendėme, kad kelionė kainos prasme nedaug skirsis nuo slidinėjimo kelionės į Alpes Europoje. O mums paslidinėti JAV tai egzotika! Kovo mėnuo tam Jutoje pats tas. Nuo Las Vegas iki Salt Lake pusdienis kelio automobiliu. Aišku, yra ir pakeliui ką pamatyti, turint noro ir laiko…
  Beje, Kalifornijoje yra kur slidinėti. Čia tiems, kas norėtų slidinėjimą sujungti su San Francisko aplankymu 🙂 Šalia yra nuoroda į pigius bilietus į San Franciską.

  Reply
  • 2021-04-20 at 09:22
   Permalink

   Geras 🙂 Sveikinu su pirkiniu. O kaip kainos lyginant inventoriaus nuomą Alpėse ir JAV? Keltuvų kainos? Apgyvendinimo?

   Reply
   • 2021-04-20 at 09:50
    Permalink

    Inventoriaus nuomos nežinau. Bet netikiu, kad būtų didelis skirtumas nuo Europos. Keltuvai lyg ir kai kur brangesni. Priklauso nuo slidinėjimo centro (jų ten, berods, 5 apie Salt Lake City). Gali tempti ir 100$ dienai. Bet yra ir kitokių opcijų: pirkti atskirus bilietus pasikėlimams, jei nesiruoši „dirbti” visos dienos trasose (čia mano atveju :)). Apgyvendinimas per AirBnb platformą pačiame mieste visiškai neišgąsdino. Sakyčiau, pigiau nei Alpių slidinėjimo kurortuose. Bet reikia turėti omenyje, kad renkamės gyvenimą ne prie slidinėjimo trasų, o mieste. Tam, kad ne tik paslidinėti, bet ir kuo daugiau pamatyti ir aplankyti skirtingus slidinėjimo centrus aplink. O tam bus reikalingas automobilis (taip pat ir kelionei iš ir atgal į Las Vegas).

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.