Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – Barselona ir Kankunas, Meksika, vienos kelionės metu iš Vilniaus – vos nuo 355 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, turime puikų pasiūlymą! Kelionę pradėdami ir baigdami Vilniuje vos vienos išvykos metu galite aplankyti iškart 2 pasaulio valstybes: temperamentingąją Ispaniją bei jos vieną garsiausių, gražiausių ir unikaliausių miestų – Barseloną, ir Meksikos didžiausią bei žinomiausią kurortą – Kankuną. Sukombinavus „KLM“, „Wizz Air“ bei „RyanAir“ skrydžius, gauname super patrauklų, vos 355 EUR kainuojantį, kombinuotos kelionės variantą iš Vilniaus! Kiek laiko praleisite kiekvienoje valstybėje, galite rinktis individualiai – nuo to kelionės kaina keičiasi labai nežymiai.
Kankunas (Cancun) yra kurortas Karibų jūros pakrantėje, Jukatano pusiasalyje Meksikos Respublikoje. Jis įtrauktas į geriausių pasaulio kurortų dešimtuką. Kankuno pakrantėje (ilgis 25 km) turistams siūlomi pramogų ir prekybos centrai, naktiniai klubai, jachtų klubai, restoranai ir daugybė gerų viešbučių. Kankunas tapo žinomas pasaulyje dėl savo begalinių balto smėlio paplūdimių, skaidraus Karibų jūros vandens ir netoliese esančių majų civilizacijos paminklų. Kankunas – vienas populiariausių Meksikos kurortų, kasdien aptarnaujantis apie septynis milijonus poilsiautojų. Pusė milijono vietinių gyventojų daugiausia dirba turizmo sferoje ir užtikrina poilsiautojams kokybišką poilsį. Kankunas įkurtas balto smėlio juostoje, savo forma primenančioje skaičių „7“. Tos juostos plotis 400 metrų, o ilgis 30 kilometrų. „Septynetas“ skiria kurortą į dvi dalis. Trumpoji dalis pasižymi ramia jūra, nes nuo vandenyno ją užstoja „Moterų sala“ – Isla Mujeres. O ilgosios dalies išskirtinė savybė – nuolat banguojantis okeanas. Kankuno akvatorija vilioja ne tik banglenčių sporto mėgėjus, bet ir nardytojus, nes vanduo čia labai švarus ir skaidrus, matomumas po vandeniu kai kur siekia 100 metrų. Palei pakrantės liniją tęsiasi Palancaro koralinis rifas – vienas didžiausių pasaulyje.
Pigių bilietų į Kankuną laikotarpis: 2019 metų sausis-kovas (datų pasirinkimas nėra labai didelis)
Skrydžių segmentai: tai būtų 3 atskiri skrydžių segmentai (detalesnė informacija žemiau)Svarbiausia įsigyti pigius „KLM“ bilietus iš Barselonos į Kankuną ir atgal. Rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart skrydžiai Barselona-Kankunas-Barselona su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Kaip jau minėjome, individualiai galima pasirinkti norimą praleisti dienų kiekį tiek Meksikoje, tiek Barselonoje. Visos kelionės bendrą trukmę taipogi galima keisti – tiek ją ilginti, tiek trumpinti. Įsigijus bilietus į Kankuną iš Barselonos, dabar galima dėliotis skrydžius į Ispaniją – spausti čia. Kaip matote, pigiausi bilietai už tiesioginį skrydį Vilnius-Barselona kainuoja vos nuo 15,59 EUR už kelionę pirmyn:
Praleidžiame šiuo atveju tris dienas Barselonoje ir išskrendame į Kankuną. Pagal mūsų sudėliotą kelionės planą Jūs grįžtate iš Kankuno į Barseloną sausio pabaigoje. Čia vėlgi galite rinktis – ar skristi į Lietuvą jau sekančią dieną, arba dar pasisvečiuoti Katalonijos sostinėje. Pagal nutylėjimą parinkome grįžimą į Vilnių vos po 8 valandų nuo grįžimo iš Meksikos – spausti čia:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 355 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės trukmės variantai. Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus į Meksiką su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 11 naktų 3* viešbučio „Sina Suites“ nuomos variantą, kuris įsikūręs pačioje turistiškiausioje Kankuno vietoje – vos 5 minutės kelio nuo garsiojo La Isla paplūdimio. 7 nakvynių kaina keturviečiame kambaryje su terasa kainuoja vos 546,00 EUR arba 76,00 EUR/para dviems žmonėms. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 8,0 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Sina_Suites
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Kankune. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.