Du viename: pasiūlymas norintiems pamatyti kuo daugiau – Honkongas ir Filipinai vienos kelionės metu iš Vilniaus – vos nuo 451 EUR!

Ieškantiems nuotykių ir norintiems kuo daugiau pamatyti, turime puikų pasiūlymą! Kelionę pradėdami ir baigdami Vilniuje vos vienos kelionės metu galite aplankyti iškart 2 Azijos valstybes: užburiantį Kinijos milžiną Honkongą bei tolimuosius bei egzotiškuosius Filipinus. Sukombinavus „KLM“ bei „Air France“ skrydžius iš Vilniaus į Honkongą su „Cebu Pacific“ tiesioginiais skrydžiais iš Honkongo į Manilą bei atgal, gauname super patrauklų, vos 451 EUR kainuojantį, kombinuotos kelionės variantą iš Vilniaus! Kiek laiko praleisite kiekvienoje Azijos valstybėje, galite rinktis individualiai – nuo to kelionės kaina nesikeičia.
Honkongas – pulsuojantis chaosas kryžkelėje tarp Rytų ir Vakarų. Čia puikiai dera kiniškas darbštumas ir britiška arogancija, žmonių tankumo rekordas ir iš vandenyno atklydęs vėjas, dūkstantis tvankiuose skersgatviuose. Žemė tolimuosiuose rytuose, kur kažkada praskridęs drakonas savo prisilietumus uodega pavertė salomis… Nors Kinijos pasaulis, su savo triukšmu, nosį riečiančiais kvapais ir nežinomais valgiais bei kalba yra Honkonge visur, bet ir angliški pėdsakai įsišakniję čia giliai. Visi užrašai rašomi dvejomis kalbomis – anglų ir kantoniečių (kinų kalbos dialektas paplitęs Honkonge ir Pietų Kinijoje), tačiau angliškas variantas viršuje ir didelėmis raidėmis, kantoniečių atvirkščiai – apačioje ir vos matomas.
Filipinai visada buvo keistasis Pietryčių Azijos vaikas – izoliuotas, katalikiškas, modernus ir laukinis. Spalvingas archipelagas atsiveria lyg perlą slepianti kriauklė ir yra viena įdomiausių bei svetingiausių šalių Žemėje! Filipinuose Jus pasitiks nuostabus klimatas ir egzotinė augmenija bei gyvūnija. Viena svarbiausių pramogų – nardymas. Filipinų sostinė – spalvingoji Manila, kurios panorama – daugybė dangoraižių, atrodo ypač gražiai naktį. Filipinus puošia skaisčiai žali ryžių laukai, smilkstantys ugnikalniai, didingos senovinės bažnyčios, laimingi ir besišypsantys žmonės, kurie didžiuojasi esantys filipiniečiais. Neabejotinai Jums įspūdį paliks nepaprasta džiunglių augalija, smėlėti paplūdimiai, sraunios upės, žydras vandenynas ir pasakiški koraliniai rifai. Nardytojai liks sužavėti povandeniniu pasauliu, mėgstantys kalnus galės išsiruošti į nuotykių kupinus žygius, o norintys adrenalino – išbandyti jėgos aitvarus, „raftingą“, paplaukioti baidarėmis ar pažaisti vandensvydį.
Pigių bilietų laikotarpis: 2017 metų lapkritis-2018 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga/Talinas-Honkongas-Vilnius/Ryga/Talinas bei atskiras kelionės segmentas Honkongas-Manila-Honkongas
Svarbiausia įsigyti pigius bilietus iš Vilniaus į Honkongą ir atgal. Rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart skrydžiai Vilnius-Honkongas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Kaip jau minėjome, individualiai galima pasirinkti norimą praleisti dienų kiekį kiekvienoje valstybėje. Visos kelionės trukmę taipogi galima keisti – tiek ją ilginti, tiek trumpinti. Įsigijus bilietus į Honkongą iš Vilniaus, dabar galima dėliotis skrydžius į Manilą – spausti čia. Kaip matote, pigiausi bilietai už tiesioginius skrydžius Honkongas-Manila-Honkongas kainuoja vos nuo 83 EUR už kelionę į abi puses:

Štai ir viskas – turite puikų kelionės variantą vos už 451 EUR. Papildomai primename, kad tai yra tik mūsų komandos sudėliotas kelionės planas su pavyzdinėmis datomis. Galimi įvairūs kelionės variantai (galima keisti ir kelionės lankomų vietų seką, ir, galbūt, įtraukti kitas Jums įdomias vietas). Datų pasirinkimas didelis ir kiekvienas norintis gali susidėlioti sau tinkantį kelionės maršrutą! Jei nepavyksta ar turite klausimų – visuomet galite kreiptis į mus. Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Vilniaus į Aziją su grįžimu atgal namo!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.