Neįtikėtina! „PolskiBus“ paskelbė vėl akciją autobusų bilietams po Europą už 0,23 EUR arba 1 zlotą!

Lenkijoje mažomis kainomis išgarsėjusi kompanija „PolskiBus“ vėl paskelbė siautulingą akciją – autobusų bilietai po Europą tekainuoja vos 0.23 EUR arba 1 PLN (Lenkijos zlotą) į vieną pusę!!! Beveik nemokami bilietai tarptautiniams PolskiBus maršrutams jau laukia Jūsų! Šis lenkų autobusų tinklas PolskiBus.com, savo maršrutais išraizgęs visą Lenkiją ir rytinę Europą! Nepraleiskit nuostabios progos atrasti gražiausius Europos už tokią mažą sumą!!! Ir siūlome paskubėti, nes bilietų tikrai greitai nebeliks! Kaip rodo patirtis, tokie pigūs autobusų bilietai išgraibstomi per valandą laiko. Skubėkite!!!
Deja, bet nuo 2016 metų sausio PolskiBus autobusai nutraukė savo veiklą Pabaltijo valstybėse – Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bet vos už 1 zlotą bilietų galima įsigyti į/iš visą eilę šių Europos miestų: Vieną, Budapeštą, Bratislavą, Berlyną, Prahą ir daugelį kitų. Na, ir žinoma galima nusipirkti bilietus Lenkijos viduje, kaip, tarkim, bilietus iš Suvalkų iki Varšuvos.
Akcijos laikotarpis: 2017.04.06 (bet galime garantuoti, kad jau po kelių valandų tokių pigių bilietų nebeliks)
Pigių kelionių laikotarpis: 2017.06.01 – 2017.09.06 (visam vasaros sezonui!)
Nuolaidos kodas:
Tokius pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.polskibus.com/ kelionėms tarp įvairių Europos miestų. Svetainėje susivedat dominančias kelionių datas ir paspaudus „Ieškoti” Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida bilietams. Jokio nuolaidos kodo suvesti nereikia.
Kaip pavyzdį, pateikiame rezervacijos pavyzdį autobusų bilietams iš Varšuvos į Budapeštą ir atgal. Kelionė į vieną pusę kainuoja vos 1 PLN arba 0.23 EUR!:

Neįtikėtina, tiesa?
Lygiai tiek pat kainuoja bilietai ir iš Varšuvos į Vieną bei atgal – 1 PLN arba 0,23 EUR:

Čiumpam kol yra!
Bilietų po 1 zlotą arba 0,23 EUR iš Varšuvos į Prahą pasirinkimas ypač didelis:

Be žodžių…
Į Berlyną bilietų po 1 zlotą arba 0,23 EUR pasirinkimas taipogi nemažas:

Kiekvienai pirkimo operacijai papildomai taikomas 1 PLN mokestis. Kelionė bus vykdoma komfortiškais autobusais, turinčiais nemokamą belaidį internetą, elektros lizdus, tualetą, oro kondicionavimo sistemą, odines sėdynes. Autobusus atpažinsite iš ryškiai raudonos spalvos, kuria jie yra nudažyti. Kodėl gi nepasidaryti pigių ir puikių atostogų/arba savaitgalio pas mūsų kaimynus? 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.