Pigūs bilietai iš Briuselio į Nikaragvą, Centrinė Amerika – tik nuo 356 EUR į abi puses!

Atsirado pigių bilietų iš Belgijos sostinės Briuselio į vulkanų, laukinės gamtos ir kerinčių Karibų žemę – Nikaragvą, kurių kaina – vos nuo 356 EUR! Tokius pigius bilietus siūlo pirmoji ir didžiausia pasaulyje oro linijų bendrovių grupė (aljansas) „Star Alliance“, kuriai priklauso tokios visame pasaulyje žinomos oro linijos kaip: „Air Canada“, „Lufthansa“, „Scandinavian Airlines“, „Thai Airways“ bei „United Airlines“. Visi skrydžiai – jungiamieji, su persėdimais Monrealyje ir Hjūstone. Į bilietų kainą įskaičiuotas 23 kg registruojamas bagažas bei maistas ir gėrimai skrydžių metu. Kelionę tektų pradėti ir baigti Briuselyje, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ arba „Air Baltic“ skrydžiais.
Charizmatiškoji Nikaragva nutapys spalvingą didžiulių ežerų, dvigalvių vulkanų ir fotogeniškų kolonijinių miestelių paveikslą. Ar žinojote, kad Nikaragvoje yra didžiausias Centrinės Amerikos ežeras (nuo jo ir kilo šalies pavadinimas), o jame gyvena vieninteliai pasaulyje gėliavandeniai rykliai. Nikaragvoje yra vienintelis dvigubas pasaulio ugnikalnis galinti spjaudytis lava iš dviejų kanalų. Tiesa, verta paminėti ir tai, kad Nikaragva – viena neturtingiausių ir, aišku, pigiausių šalių Centrinėje Amerikoje, tad šalyje viskas kainuoja labai pigiai. Bet visa tai atsveria nerealaus grožio tropinė gamta, kuri savo glėbyje išlaiko kalnus, visžalius atogrąžų miškus, Karibų jūrą, mangroves. Šį vaizdingą paveikslą šedevru paverčia smaragdinis vanduo, glostantis lagūnines pakrantes ir rūkstantys ugnikalniai. Pasakišką įspūdį darniai pratęsia lyriški miesteliai ant skaidrių ežerų, upių krantų ir grūmojančių vulkanų papėdėse. Taip, tai – Nikaragva!
Iš tiesų, ši šalis labai įvairiapusė savo atrakcijomis ir veikla, todėl tikrai daug kas gali rasti sau įdomių užsiėmimų. Kiekvienam pagal pomėgius: kam laipioti vulkanais, kam pasileisti kajakais ar valtimis į upes ir upelius, o tiems, kuriems norisi sūraus vandens ar vandenyno vėjo, taip pat yra ką veikti – pliažų čia taipogi netrūksta. Na, o senieji kolonijinio tipo miestai tiesiog džiugina akį tiek vizualiu, tiek dvasiniu spalvingumu.
Pigių bilietų į Nikaragvą laikotarpis: 2017 metų balandis-birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Briuselis-Čikaga-Hjūstonas-Managva (Nikaragvos sostinė)-Hjūstonas-Vašingtonas-Briuselis
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Briuselis-Managva-Briuselis su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Briuselį į Nikaragvą su grįžimu atgal per Londoną į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Pigūs bilietai iš Briuselio į Nikaragvą, Centrinė Amerika – tik nuo 356 EUR į abi puses!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.