Super hitas! Neįtikėtinai pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius iš Londono į įvairius Malaizijos miestus įskaitant ir Kvalą Lumpūrą – tik nuo 233 EUR į abi puses!

Atsirado super pigių bilietų iš Londono į įvairius Malaizijos miestus, tekainuojančių vos 233 EUR už TIESIOGINIUS skrydžius į šią Pietryčių Azijos šalį! Už 233 EUR ar panašią sumą galite nuvykti į visa eilę didžiausių ir populiariausių Malaizijos miestų: Kvala Lumpūrą, Langkawi, Penang, Kota Kinabalu, Kuching ir kt.! Tokius neįtikėtinai pigius bilietus siūlo pagrindinės Malaizijos oro linijos „Malaysia Airlines“. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Verta atskirai pažymėti, kad skrydžiai tarp Kvala Lumpūro ir Londono vykdomi su vienu didžiausių keleivinių lainerių pasaulyje – dviaukščiu Airbus A380! Čia rasite didesnę erdvę lėktuvo salone, sumažėjusį triukšmo lygį skrydžio metu, unikalią sėdėjimo vietos apšvietimo sistemą, galimybę naudotis skrydžio metu internetu, taipogi lėktuve yra specialiai įrengta socialinė erdvė, kurioje keleiviams suteikiama galimybė atsipalaiduoti, pabendrauti su kitais keleiviais. Turbūt, net nereikia vardinti tokių pramogų skrydžio metu, kaip filmų žiūrėjimas, muzikos ir koncertų klausymas sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose individualiai kiekvienam keleiviui! Faktas vienas – skrydžiai su Airbus A380 lėktuvais Jums tikrai neprailgs ir nenorėsite, kad jis baigtųsi! 🙂 Londoną pigiai ir patogiai pasiekti iš Lietuvos galima su „Wizz Air“ arba „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovių lėktuvais.
Kvala Lumpūrą pavadintume viena iš visos Azijos galimų sostinių. Čia kaip niekur kitur suplaukia žmonės iš šio žemyno ir viso pasaulio. Tai – švarus, gražus miestas su alėjomis, parkais, naktimis pavirstantis į tikrą šviesų ir stebuklų šalį. Dėl to pelnytai gavęs slapyvardį – “Miestas – šviesų sodas“. Dėl savo strateginės padėties Kvala Lumpūras tapo vienu iš pagrindinių tarptautinės prekybos ir verslo centru. Pagrindinė miesto vertybė yra Petronas Bokštai – Dvyniai.
Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia yra vienas aukščiausių pasaulyje pastatų – Petrona Twin Towers dangoraižis, trečias pagal aukštį televizijos bokštas Menara Kuala Lumpur, didžiausia Masjid Negara mečetė Azijoje, trečias pagal ilgį Penango tiltas, vienas geriausių Azijoje Okeonariumų ir kt. Visa tai ir dar daugiau galite pamatyti pasinaudoję šiuo pigiu pasiūlymu!
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų birželis-liepa (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Londonas-Kvala Lumpūras-Londonas (tiesioginiai skrydžiai). Tuo tarpu į Malaizijos salas (Lankavį ar Penangą) vykstama ne tiesiogiai, o su persėdimu Kvala Lumpūre
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Kvala Lumpūras-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Geneigfo7
Kaip pavyzdžiui, skrydžiai į Langkavį yra su tarpiniu persėdimu Malaizijos sostinėje ir kainuoja tik vos vos daugiau. Bilietų kainas galite pasitikrinti spausdami čia:
Geneigfo8
Bilietai į nuostabaus grožio Penango salą Malaizijoje kainuoja taipogi panašiai. Bilietų kainas galite pasitikrinti spausdami čia:
Geneigfo9
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Malaiziją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Viešbučiai Malaizijoje yra labai pigūs ir labai komfortabilūs. Kaip pavyzdį pateikiame Lankavio saloje esančio 3* „HIG Hotel“ rezervacijos kainą savaitei, kuri atsieina vos 235 EUR arba 33,57 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis visai netoli jūros kranto ir Booking.com svetainėje lankytojų vertinamas net 8,1 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
HigHotel
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį bet kuriame Malaizijos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Super hitas! Neįtikėtinai pigūs bilietai už tiesioginius skrydžius iš Londono į įvairius Malaizijos miestus įskaitant ir Kvalą Lumpūrą – tik nuo 233 EUR į abi puses!

 • 2016-06-01 at 13:04
  Permalink

  Nera setono keliones i Malaizija, nezinia ar verta (ar bus arciau i Tailanda pagal geruma, ar arciau i Indonezija pagal bloguma) 😀

  Reply
  • 2016-06-01 at 14:12
   Permalink

   Malaiziją galima sukombinuoti su Singapūru, o apie tokią combo kelionę aš jau seniai galvoju 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.