Akivaizdu, bet NEĮTIKĖTINA!!! Pigūs skrydžiai į Naująją Zelandiją už… 289 EUR į abi puses tuo pačiu aplankant Pekiną!!!

Pasiūlymas nebeaktualus. Akcijiniai pigūs bilietai į Naujają Zelandiją buvo išpirkti per 2-3 valandas (naujiena buvo paskelba 07.22 dienos 15:30 h ir jau 07.22 d. vakare, apie 19 h bilietų aptikti nepavyko. Tikiuosi nors kažkas spėjo juos įsigyti 🙂 Pažadame ir toliau ieškoti bei skelbti įdomiausius ir pigiausius pasiūlymus
Tai nerealu… Dar niekada gyvenime nemačiau tokios akcijos, kad bilietai iš Europos (nesvarbu kokio taško) į Naująją Zelandiją, patį tolimiausią tašką Žemėje, kainuotų tokius pinigus… Vos 289 EUR į abu galus!!! Ar Jūs galite tuo patikėti? Aš ne… Bet tai akivaizdu, rezervacijos pavyzdys štai čia (galima rinktis ir dėliotis skrydžių datas pagal save):
PekinasWelington
Skrydžių datos sparčiai mažėja, seniai mačiau taip skubiai nykstančius bilietus, todėl paskubėkit pasinaudoti tokiu nerealiu pasiūlymu!!!
Bilietai, kaip ir ankstesnių akcijų, parduodami oficialioje Etihad Airways svetainėje adresu: http://www.etihad.com/en/
Skrydžiai vykdomi tokiais segmentais: Moscow – Beijing – Abu Dhabi – Wellington – Abu Dhabi – Saint Petersburg
Primenu, kad Velingtonas yra Naujosios Zelandijos sostinė, įsikūręs centrinėje Naujojoje Zelandijoje, pačiame piečiausiame Šiaurinės salos pakraštyje, prie Nikolsono įlankos.
Bilietų, spėju, jau po poros valandų nebeliks, todėl reikia SKUBĖTI!!!
Kelionių data: nuo 2015 metų spalio iki 2016 metų kovo (išskyrus juodąjį periodą nuo 2015 metų gruodžio 15 iki 2016 metų sausio 15 dienos)!!!
Į Etihad avialinijų skrydžių kainą įskaičiuotas ir 23 kg registruojamas bagažas!!!
Taipogi norėdami pasinaudoti šiuo nerealiu pasiūlymu, Jums reikės įsigyti tranzitinę Rusijos vizą, kuri kainuoja apie 70 EUR 30-iai dienų bei įsigyti skrydį iš Lietuvos (ar iš kitos vietos, iš kurios startuosite) iki Maskvos ir grįžimo bilietus iš Sankt Peterburgo iki Lietuvos (ar kur Jums reikia).
Vos už nepilnus 290 EUR galite pabūti tiek Maskvoje, tiek Pekine, tiek pakeliauti po Naujaja Zelandiją, o gal net pavyks pasižvalgyti ir po Abu Dabį 🙂
Mūsų paskaičiavimu visa kelionė turėtų atsieiti maždaug tiek:
70 EUR Rusijos viza
70 EUR x2 – skrydžiai į Maskvą ir grįžimas iš Sankt Peterburgo
289 EUR skrydis iki Pekino ir iki Naujosios Zelandijos
Viso paketo kaina 499 EUR arba 1722 LTL aplankant Rusiją, Kiniją ir Naująją Zelandiją. Argi tai ne nuostabu?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.