O, Dieve, kokia kaina… Iš Frankfurto arba Paryžiaus į Naujają Zelandiją – vos už 254 EUR!

Turime Jums tokį pasiūlymą, kuris privers pritūpti… Vos už 254 EUR yra galimybė labai pigiai apsilankyti visiškai kitoje Pasaulio arba Žemės rutulio pusėje – egzotiškoje Naujojoje Zelandijoje. Bilietus turite pirkti čia ir dabar, nes po valandos-kitos jų jau nebeliks. Daug nerašysim, paprasčiausiai nuorodos su bilietų kainomis:
Frankfurtas-Wellingtonas-Frankfurtas – nuo 283 EUR – spausti čia. Rezervacijos pavyzdys:

Kita data – spausti čia:
Yra pigių skrydžių į Velingtoną ir iš Paryžiaus. Nuorodos bilietų pirkimui: čia ir čia.

Kaip matote – kainos nenormaliai mažos. Todėl bilietus turite pirkti čia ir dabar. Jų bet kurią minutę gali nebelikti… Jei reikia pagalbos nuperkant bilietus – rašykit tuojau pat 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų viešbučio variantą pačiame Auklando centre esančio 2* „Kiwi International Hotel“ viešbučio variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,4 balo! Dviviečio kambario nuoma 5 naktims šiame viešbutyje kainuoja tik 276,00 EUR arba vos 55,20 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Kiwi_International
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Oklende ar bet kuriame kitame Naujosios Zelandijos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

One thought on “O, Dieve, kokia kaina… Iš Frankfurto arba Paryžiaus į Naujają Zelandiją – vos už 254 EUR!

  • 2018-04-22 at 09:12
    Permalink

    I would fly from July 15 to August 15. Can you suggest something?
    Will wait for a answer.

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.