Egzotika! Pigūs bilietai iš Londono į Oklendą, Naująją Zelandiją – vos 463 EUR už kelionę į abi puses!

Turime Jums nerealų pasiūlymą – vos už 463 EUR turite galimybę apsilankyti visiškai kitoje Pasaulio arba Žemės ritulio pusėje – egzotiškoje Naujojoje Zelandijoje! Tokias labai geras kainas siūlo viena didžiausių avialinijų pasaulyje – „China Eastern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Šanchajuje. Visi skrydžiai iš Londono – jungiamieji, su trumpu persėdimu avialinijų bazėje, kuriame galima gauti iki 72 h nemokamą Kinijos tranzitinę vizą ir tas 3 dienas nemokamai pasisvečiuoti šiame didmiestyje! Verta atskirai pažymėti, kad į visų „China Eastern Airlines“ skrydžių kainą yra įskaičiuotas ir registruojamas iki 23 kg sveriantis bagažas, o lėktuvuose būsite nemokamai vaišinami tiek valgiais, tiek gėrimais. Londoną iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ arba „Wizz Air“ pigių skrydžių oro linijų bendrovių lėktuvais.
Naujoji Zelandija – ne tik yra tolimiausias taškas nuo Lietuvos, bet ir apskritai geografiškai laikosi atokiai nuo viso pasaulio. Mokslininkai teigia, kad iš visų Pasaulio kampelių, būtent Naujoje Zelandijoje vėliausiai apsigyveno žmonės. Tad tik šiame salyne galima aptikti, užuosti ir pamatyti unikalią žmogaus rankos nepaliestos gamtos įvairovę. Naujoje Zelandije iki šiol yra 4 aktyvūs ugnikalniai, salose aptinkama 14 fiordų, o kur dar gausybė upių, ežerų bei tūkstančius kilometrų besidriekiantys miškų plotai? Verta pažymėti, kad 2006-aisiais būtent Naujoji Zelandija buvo oficialiai pripažinta gražiausia Pasaulio valstybe.
Fotogeniškiausias Naujosios Zelandijos fiordas – Milford Sound, išsiskiriantis iš visų pusių trykštančiais kriokliais, yra viena labiausiai pamėgtų lankytinų vietų Naujojoje Zelandijoje:
Zealand
Pigių bilietų į Naująją Zelandiją datos: 2020 metų vasaris-kovas (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Londonas-Šanchajus-Oklandas-Šanchajus-LondonasPigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Londonas-Oklandas-Londonas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Londoną į Naująją Zelandiją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų viešbučio variantą pačiame Auklando centre esančio 2* „Kiwi International Hotel“ viešbučio variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,4 balo! Dviviečio kambario nuoma 5 naktims šiame viešbutyje kainuoja tik 286,00 EUR arba vos 57,20 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Kiwi_International
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Oklende ar bet kuriame kitame Naujosios Zelandijos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.