Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Oklandą, Naujoji Zelandija – vos nuo 494 EUR už kelionę į abi puses!





Sukombinavus „RyanAir“ bei „China Southern Airlines“ oro linijų bendrovių skrydžius yra galimybė labai pigiai apsilankyti visiškai kitoje Pasaulio arba Žemės rutulio pusėje – egzotiškoje Naujojoje Zelandijoje ir jos sostinėje Oklande. Sudėjus visų avialinijų bilietų kainas, gauname neįtikėtinai mažą kainą – nuvykti į tolimąją Naująją Zelandiją galima už vos 494 EUR (skrydžiai vykdomi tik su rankiniu bagažu)! Norint su savimi pasiimti ir lagaminą, „RyanAir“ skrydžiai kainuos po 25 EUR brangiau (į „China Southern Airlines“ bendrovės skrydžius registruojamas bagažas jau yra įskaičiuotas).
Naujoji Zelandija – ne tik yra tolimiausias taškas nuo Lietuvos, bet ir apskritai geografiškai laikosi atokiai nuo viso pasaulio. Mokslininkai teigia, kad iš visų Pasaulio kampelių, būtent Naujoje Zelandijoje vėliausiai apsigyveno žmonės. Tad tik šiame salyne galima aptikti, užuosti ir pamatyti unikalią žmogaus rankos nepaliestos gamtos įvairovę. Naujoje Zelandijoje iki šiol yra 4 aktyvūs ugnikalniai, salose aptinkama 14 fiordų, o kur dar gausybė upių, ežerų bei tūkstančius kilometrų besidriekiantys miškų plotai? Verta pažymėti, kad 2006-aisiais būtent Naujoji Zelandija buvo oficialiai pripažinta gražiausia Pasaulio valstybe.
Fotogeniškiausias Naujosios Zelandijos fiordas – Milford Sound, išsiskiriantis iš visų pusių trykštančiais kriokliais, yra viena labiausiai pamėgtų lankytinų vietų Naujojoje Zelandijoje:
Zealand
Pigių bilietų į Naująją Zelandiją datos: 2018 metų gegužė-birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Tai būtų 3 atskiri skrydžių segmentai (detalesnė informacija žemiau)
Bilietus į kiekvieną skrydį galite įsigyti Momondo svetainėje. Pateikiame kelionės pavyzdį. Rytinis „RyanAir“ skrydis iš Vilniaus į Oslą kainuoja vos 15 EUR – spausti čia:




Atskridus į Oslą reikės skubėti (nebus laiko ištrūkti pasivaikščioti ir į miesto centrą), nes vos už kelių valandų su „China Southern Airlines“ išskrendame į Naująją Zelandiją – spausti čia:

Kaip matote, šios kelionės metu turėtumėte unikalią galimybę nemokamai visą dieną praleisti Guangdžou mieste: vykstant tranzitu per Kiniją, esant norui, galima gauti iki 72 h nemokamą Kinijos tranzitinę vizą ir taip nemokamai pasisvečiuoti Kinijoje! Neblogai, tiesa?!
Kiek laiko praleisime Zelandijoje – pasirenkate laisvai. Atgal iš Oklando grįžtame vėl į Norvegijos sostinę, iš kurios jau galite tiesioginiu „RyanAir“ skrydžiu grįžti atgal į Vilnių – spausti čia:

Štai ir viskas. Sudėjus visų skrydžių kainas gauname vos 494 EUR už galimybę nuskristi į nepakartojamą Naująją Zelandiją (kartu praleidžiant visą dieną Guangdžou mieste)!
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stokholmą į Naująją Zelandiją su grįžimu atgal į Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų viešbučio variantą pačiame Auklando centre esančio 2* „Kiwi International Hotel“ viešbučio variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,4 balo! Dviviečio kambario nuoma 5 naktims šiame viešbutyje kainuoja tik 276,00 EUR arba vos 55,20 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Kiwi_International
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Oklende ar bet kuriame kitame Naujosios Zelandijos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

5 thoughts on “Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Oklandą, Naujoji Zelandija – vos nuo 494 EUR už kelionę į abi puses!

 • 2018-03-05 at 14:52
  Permalink

  nerizikuociau su ryanair. praeita savaite is kauno skrydis i kopenhaga velavo. 3 vql.
  plaudami lektuva nuo apledejimo pripyle skyscio i varikli 😀 teko keisti lektuva

  Reply
  • 2018-03-05 at 15:59
   Permalink

   Jei nenorite rizikuoti, galite skristi dieną prieš ir praleisti visą dieną Norvegijos sostinėje 🙂

   Reply
 • 2018-01-04 at 14:13
  Permalink

  Skrendam 3 suaug. žm. birželio men 14 nakvynių . Labiausiai norim studijo arba apartamentų apsigyvenimui. Galėtumėt viską sukonkretinti: padėti rasti skrydžius iš Lietuvos ar Rygos. Jei tiktų kaina, iš kart užsisakome.

  Reply
 • 2018-01-03 at 15:52
  Permalink

  Oho! Eilinis pasiūlymas, trukdantis ramiai gyventi… Šėtone, ar Ryanair leidžiasi/kyla tame pačiame Oslo oro uoste, kaip ir lėktuvas į /iš Amsterdamo?

  Reply
  • 2018-01-03 at 20:03
   Permalink

   Sveikas, Tomai,
   Be abejo. Kitaip pasiūlymo būčiau nekėlęs, nes per turimas 2 valandas oro uosto nespėtum pakeist 🙂

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.