Egzotika! Pigūs bilietai iš Frankfurto į Oklandą, Naujoji Zelandija – vos nuo 514 EUR už kelionę į abi puses!

Turime Jums ir dar vieną egzotinį pasiūlymą: vos už 514 EUR sumą turite galimybę apsilankyti visiškai kitoje Pasaulio arba Žemės rutulio pusėje – egzotiškoje Naujojoje Zelandijoje ir jos egzotiškoje sostinėje Oklende, esančiame Šiaurės saloje ir apsuptame 65 užgesusių ugniakalnių, kurių stačios ir plokščios viršūnės sudaro nepakartojamą kraštovaizdį! Tokias patrauklias bilietų kainas siūlo viena didžiausių avialinijų pasaulyje – „China Eastern Airlines“, kurios bazė įsikūrusi Šanchajuje. Natūralu, kad visi skrydžiai iš/į Europą yra vykdomi su tarpiniu sustojimu šiame mieste. Dėmesio – esant norui, skrendant į priekį arba grįžtant yra galimybė susidėlioti kelionę su iki 72 h siekiančiu sustojimu didžiausiame Kinijos mieste – Šanchajuje! Kaip žinia, keleiviams, kurių tranzito laikas Kinijoje siekia iki 72 h, suteikiama nemokama tranzitinė viza ir galima šį laiką išnaudoti pasidairant po šį įspūdingą dangoraižių miestą. Tai, tiesiog, puiki galimybė vienos kelionės metu trumpai pabuvoti ir pasidairyti po įspūdingąjį Šanchajų! Į visų „China Eastern Airlines“ skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Frankfurtą iš Vilniaus galima pigiai ir patogiai pasiekti arba „RyanAir“ oro linijų bendrovės lėktuvais, arba iš Kauno ir Vilniaus galima nuvykti pasinaudojus pigiais tarptautiniais autobusų maršrutų reisais.
Naujoji Zelandija – ne tik yra tolimiausias taškas nuo Lietuvos, bet ir apskritai geografiškai laikosi atokiai nuo viso pasaulio. Mokslininkai teigia, kad iš visų Pasaulio kampelių, būtent Naujoje Zelandijoje vėliausiai apsigyveno žmonės. Tad tik šiame salyne galima aptikti, užuosti ir pamatyti unikalią žmogaus rankos nepaliestos gamtos įvairovę. Naujoje Zelandije iki šiol yra 4 aktyvūs ugnikalniai, salose aptinkama 14 fiordų, o kur dar gausybė upių, ežerų bei tūkstančius kilometrų besidriekiantys miškų plotai? Verta pažymėti, kad 2006-aisiais būtent Naujoji Zelandija buvo oficialiai pripažinta gražiausia Pasaulio valstybe.
Fotogeniškiausias Naujosios Zelandijos fiordas – Milford Sound, išsiskiriantis iš visų pusių trykštančiais kriokliais, yra viena labiausiai pamėgtų lankytinų vietų Naujojoje Zelandijoje:
Zealand
Pigių bilietų į Naująją Zelandiją datos: 2017 metų lapkritis-gruodis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Frankfurtas-Šanchajus-Oklendas-Šanchajus-Frankfurtas
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Frankfurtas-Oklendas-Frankfurtas su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Frankfurtą į Naująją Zelandiją su grįžimu atgal į Kauną ar Vilnių! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame 5 naktų viešbučio variantą pačiame Auklando centre esančio 2* „Kiwi International Hotel“ viešbučio variantą, kurio įvertinimas Booking.com svetainėje siekia net 7,4 balo! Dviviečio kambario nuoma 5 naktims šiame viešbutyje kainuoja tik 276,00 EUR arba vos 55,20 EUR/para dviems žmonėms. Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
Kiwi_International
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Oklende ar bet kuriame kitame Naujosios Zelandijos mieste. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.