Super hitas! Pigūs bilietai į Oklendą, Naująją Zelandiją – tik 324 EUR į abi puses!

Akivaizdu, bet NEĮTIKĖTINA!!! Vos už 324 EUR turite galimybę apsilankyti visiškai kitoje Pasaulio arba Žemės ritulio pusėje – egzotiškoje Naujojoje Zelandijoje! Tokius pigius bilietus siūlo Air China oro linijų bendrovė skrydžiams iš Maskvos per Pekiną į Oklandą – didžiausią Naujosios Zelandijos miestą, esantį Šiaurės saloje, apsuptame 65 užgesusių ugniakalnių, kurių stačios ir plokščios viršūnės sudaro nepakartojamą kraštovaizdį. Grįžimas numatytas iš Honkongo per tą patį Pekiną į Minską, iš kurio patogiai ir nebrangiai autobusu arba traukiniu galima grįžti į Lietuvą. Pasiūlymas yra beveik 4x pigesnis, nei reguliari skrydžių kaina į šį tolimąjį pasaulio kampelį. Žinoma, Jums reikės Baltarusijos vizos (kaina apie 20 EUR), bei skrydžių iš Lietuvos į Maskvą (kaina ~70 EUR) bei persikelti iš Zelandijos į Honkongą. Taipogi bus reikalinga ir Rusijos viza (kaina ~60 EUR), bet net su šiais papildomais mokesčiais, kurių išvengti, deja, nepavyks, šis pasiūlymas yra labai ir labai pigus! Primename, kad į visų Air China skrydžių kainą įskaičiuotas iki 23 kg registruojamas bagažas. Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Naujoji Zelandija – ne tik yra tolimiausias taškas nuo Lietuvos, bet ir apskritai geografiškai laikosi atokiai nuo viso pasaulio. Mokslininkai teigia, kad iš visų Pasaulio kampelių, būtent Naujoje Zelandijoje vėliausiai apsigyveno žmonės. Tad tik šiame salyne galima aptikti, užuosti ir pamatyti unikalią žmogaus rankos nepaliestos gamtos įvairovę. Naujoje Zelandije iki šiol yra 4 aktyvūs ugnikalniai, salose aptinkama 14 fiordų, o kur dar gausybė upių, ežerų bei tūkstančius kilometrų besidriekiantys miškų plotai? Verta pažymėti, kad 2006-aisiais būtent Naujoji Zelandija buvo oficialiai pripažinta gražiausia Pasaulio valstybe.
Fotogeniškiausias Naujosios Zelandijos fiordas – Milford Sound, išsiskiriantis iš visų pusių trykštančiais kriokliais, yra viena labiausiai pamėgtų lankytinų vietų Naujojoje Zelandijoje:
Zealand
Pigių bilietų į Naująją Zelandiją datos: 2015 metų gruodis – 2016 metų kovas
Skrydžių segmentai: Maskva-Pekinas (galima pasidaryti iki 72 h sustojimą Pekine, nes tranzitinė viza iki 72 h nieko nekainuoja) ir toliau tęsti kelionę už tą pačią kainą į Oklandą. Grįžimas numatytas iš Honkongo per Pekiną (vis dar galioja variantas čia sustoti iki 72 h) į Minską.
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Maskva-Oklandas-Minskas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.03.07 ir grįžimo 2016.03.20. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas ir išvykimo taškus, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Winter8
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Maskvą į Naująją Zelandiją su grįžimu atgal iš Oklando per Minską į Lietuvą! 🙂
Viešbučių kainas Naujoje Zelandijoje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.