Pigūs bilietai į JAV iš Oslo, Niujorkas ir Čikaga vos už 204 EUR!

Dar viena pigių bilietų akcija nuo British Airways kompanijos. Skrydžiai iš Norvegijos sostinės Oslo į Niujorką su sugrįžimu iš Čikagos į Berlyną tekainuoja vos 204 EUR arba 837 PLN (Lenkijos zlotus)! Pasiūlymas labai aktualus lietuvaičiams, kurių tikrai nemažai darbuojasi Norvegijoj, o ten nedirbantiems – Oslas pasiekiamas iš Lietuvos ganėtinai nesunkiai su RyanAir ar Wizzair aviakompanijų pigiais skrydžiais!
Pigiausius bilietus galite įsigyti http://www.budgetair.com/pl_pl/svetainėje, bet aš rekomenduoju iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Oslas – Niujorkas ir grįžimas Čikaga – Berlynas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.03.01 ir grįžimo 2016.03.15. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas galite keisti čia (kartu pateikiamas ir pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje):
Brit
Pigių bilietų į Niujorką ir Čikagą galima įsigyti laikotarpiui nuo 2015 metų lapkričio iki 2016 metų kovo pabaigos. Deja, bet „juodajam periodui” nuo 2015.12.15 iki 2016.01.15 bilietų tradiciškai nėra. Jei netinka mūsų pavyzdyje pridėtos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus.
Kaip pavyzdį, o gal idėją, pateikiame savo pasiūlymą, susijusį su šia akcija – galite susidėlioti Valentino dienos sutikimą Niujorke išskrendant vasario 12 dieną ir grįžtant vasario 16-ąją 🙂 Puiki savaitgalinė išvyka! Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.