Super hitas! Pigūs bilietai iš įvairių Skandinavijos miestų į Niujorką ir Čikagą – nuo 117 EUR į abi puses!

Kaip ir spėjome, pigių bilietų buvo galima įsigyti nepilną valandą. Dabar pasiūlymas jau nebeaktualus. Tikimės, kad kas nors spėjot juo pasinaudoti!
Atsirado neįtikėtinai pigių bilietų iš įvairių Skandinavijos miestų į didžiuosius JAV didmiesčius – Niujorką ir Čikagą. Bilietų kaina prasideda nuo neįtikėtinai mažos sumos – vos nuo 117 EUR už kelionę į abi puses!!! Tokias nerealias kainas siūlo antra pagal dydį Vokietijos oro linijų bendrovė po „Lufthansa“ – „Air Berlin“. Visi skrydžiai – jungiamieji, su tarpiniu sustojimu Berlyne arba Diuseldorfe. Į kainą registruojamas bagažas, deja, bet įskaičiuotas nėra. Jį galima papildomai įsigyti už 35 EUR sumą, bet tai jokia problema, kai patys skrydžių bilietai yra tokie pigūs! Visiems susidomėjusiems siūlome paskubėti. Tikėtina, kad po valandos-dviejų tokių pigių skrydžių jau paprasčiausiai nebeliks…
Preliminarios bilietų kainos prasideda nuo:
Pigūs bilietai į Čikagą iš Kopenhagos – tik nuo 128 EUR!
Pigūs bilietai į Niujorką iš Kopenhagos – tik nuo 127 EUR!
Pigūs bilietai į Čikagą iš Stokholmo – tik nuo 127 EUR!
Pigūs bilietai į Niujorką iš Stokholmo – tik nuo 117 EUR!
Pigūs bilietai į Čikagą iš Geteborgo– tik nuo 129 EUR!
Pigūs bilietai į Niujorką iš Geteborgo – tik nuo 138 EUR!
Ir daug kitų variantų! Tai – rekordiškai pigūs bilietai į JAV per mūsų puslapio gyvavimo istoriją! Nuodėmė būtų nepasinaudoti šiuo pasiūlymu, ypač žinant, kad visi viršuje išvardinti miestai pasiekiami iš Lietuvos pigiais „WizzAir“ arba „RyanAir“ skrydžiais“.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų gegužė – 2016 metų liepa
Skrydžių segmentai: Vienas Skandinavijos miestų – Berlynas arba Diuseldorfas – Niujorkas/Čikaga – Berlynas arba Diuseldorfas – Vienas Skandinavijos miestų
Pigiausius bilietus galite įsigyti vokiškoje Kayak arba Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Stokholmas-Čikaga-Stokholmas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.05.09 ir grįžimo 2016.05.18. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas bei kelionės kryptis galite keisti nuorodose aukščiau. Akcijinių skrydžių variantų yra tikrai be galo daug. Čia pateikiami pigių bilietų rezervacijos pavyzdžiai svetainėje:
Jipki1
Jipki2
Jipki3
Jipki4
Jipki5
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per vieną Skandinavijos miestų į JAV su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “Super hitas! Pigūs bilietai iš įvairių Skandinavijos miestų į Niujorką ir Čikagą – nuo 117 EUR į abi puses!

 • 2016-01-18 at 17:36
  Permalink

  Sveiki,

  niekaip nepavyksta gauti tokios kainos. Paspaudus „wahlen“ numeta į fluege.de svetainę ir joje jau kaina 155 Eur ( kas vis dar yra gera kaina)

  Datos jau Jūsų nurodytos nėra, yra dar kelios kitos.

  Reply
  • 2016-01-18 at 17:37
   Permalink

   Datų yra be galo daug nurodytam laikotarpiui. Reikia tik paieškoti. Galima rasti ir vasaros metu

   Reply
 • 2016-01-18 at 17:17
  Permalink

  Gal galit birželio mėnesiui iš Kopenhagos į Niujorką nuorodą su tokiomis kainomis įmesti?

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.