ATNAUJINTA!!! Hitas!!! Neįtikėtinai pigūs bilietai į Sidnėjų, Australiją!!! 257 EUR į abi puses, taipogi galimas sustojimas Pekine!

Pasiūlymas nebeaktualus. Akcijiniai pigūs bilietai į Australiją buvo išpirkti per 2-3 valandas (naujiena buvo paskelba 07.22 dienos ryte, o jau po pietų, apie 14 h, bilietų aptikti nepavyko. Tikiuosi nors kažkas spėjo juos įsigyti 🙂 Pažadame ir toliau ieškoti bei skelbti įdomiausius ir pigiausius pasiūlymus
* ATNAUJINTA *
2016 metų vasario-kovo mėnesiais pavyko aptikti skrydžių vos už 257 EUR!!! Bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
SidnejusPekinas2

Vakar skelbėme apie pigius bilietus iš Maskvos per Bankoką/Hošiminą į Melburną! Šiandien aptikome pigius bilietus su tomis pačiomis Etihad Airways avialinijomis į Sidnėjų per Pekiną! Šiandien Jūsų dėmesiui pigūs bilietai į Sidnėjų! Kaina tik 4 EUR aukštesnė su galimybe pabūti nuo vienos dienos iki savaitės ar dviejų savaičių Kinijos sostinėje Pekine, kol galiausiai pasieksite Sidnėjų! Visi šie skrydžiai tekainuoja 339 EUR! Pripažinkit, kad pasiūlymo kaina daugiau nei nereali!!!
Kaip jau skelbėme vakar, norėdami pasinaudoti šiuo nerealiu pasiūlymu, Jums reikės įsigyti tranzitinę Rusijos vizą, kuri kainuoja apie 70 EUR 30-iai dienų bei įsigyti skrydį iš Lietuvos (ar iš kitos vietos, iš kurios startuosite) iki Maskvos ir grįžimo bilietus iš Sankt Peterburgo iki Lietuvos (ar kur Jums reikia).
Bilietus galima įsigyti oficialioje Etihad Airways svetainėje adresu: http://www.etihad.com/en/
Renkantis bilietus reiktų pradžiai pasirinkti: Multiple destinations / Stopovers ir susidėlioti 4 skrydžius, kaip pateiktame pavyzdyje žemiau. Suma turi gautis 21201 RUB, kas yra apie 339 EUR.
Kelionių data: nuo 2015 metų spalio iki 2016 metų kovo (išskyrus juodąjį periodą nuo 2015 metų gruodžio 15 iki 2016 metų sausio 15 dienos)!!!
Į Etihad avialinijų skrydžių kainą įskaičiuotas ir 23 kg registruojamas bagažas!!!
Skrydžio pavyzdys 2015 metų lapkričio mėnesiui:
SidnejusPekinas
Jei turite klausimų – kreipkitės!!! Tai tikrai labai pigūs skrydžiai į Sidnėjų, gražiausią Australijos miestą!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.