Puiki proga su 10€ nuolaida įsigyti Wizzair nuolaidų kortelę ir įstoti į Wizz Discount Club gretas!

Jei dar nesate Wizzair nuolaidų klubo nariai, dabar turite tikrai puikią galimybę jais tapti! Su specialiu nuolaidos kodu sutaupysite net 10 EUR sumą stojimo mokesčiui, o jau pirmieji nupirkti bilietai įstojus į Wizz Discount Club gali 100% atpirkti sumokėtą narystės mokestį, nes narystė suteikia ne mažesnę nei 10 EUR nuolaidą bet kokiam skrydžiui, kurio vertė didesnė nei 19,99 EUR! Įprasta narystės kaina – 30 EUR, pritaikius nuolaidos kodą ji sumažėja iki 20 EUR, o dar nusipirkus bet kokius 2 Wizzair skrydžius, gautumėte dar 2×10 EUR nuolaidą, ko pasekoje įstojimas į Wizz Discount klubo gretas Jums nieko nekainuotų ir visus metus galėtumėte skraidyti gerokai pigiau bei pasinaudoti visais teikiamais šios narystės privalumais, kaip kad neseniai mūsų skelbtoje naujienoje apie 20% nuolaidą visiems Wizz Discount Club nariams! O kur dar mažesni registruojamo bagažo mokesčiai? Nuostabu, tiesa?
Wizz
Plačiau apie Wizz Discount Club galite pasiskaityti oficialiame Wizzair puslapyje arba spausdami tiesiog čia: https://wizzair.com/lt-LT/travel_services/Wizz_Xclusive_Club
Nuolaidos kodas narystei: WDCSEP15
Šį kodą galima pritaikyti įsigyjant tiek paprastą, tiek grupinę narystę. Narystė įsigijama bilietų pirkimo metu Wizzair svetainėje. Susivedate Jus dominantį skrydį ir specialiame laukelyje įvedate minėta nuolaidos kodą. Vėliau pasirenkante Jus dominančią Wizz narystės rūšį ir Jums automatiškai bus suteikta 10 EUR nuolaida! Primename, kad perkant Wizzair bilietus į abi puses, tarkim, kaip mūsų pavyzdyje žemiau, bilietus Vilnius-Barselona-Vilnius, galutinėje sumoje Jums įprasta narystė nieko nekainuos. Jei į kelionę pasiimsite registruojamą bagažą, Jūs jau nuo pirmos kelionės sutaupysite daugiau, nei išleidote. Narystės galiojimo laikas – vieneri metai nuo jos įsigyjimo datos.

Sutaupymo schema Wizzair puslapyje
Sutaupymo schema Wizzair puslapyje

Štai ir viskas – viską padarę kaip nurodyta, Jūs turite nemokamą Wizzair Discount Club narystę metams laiko! 🙂
Belieka rezervuoti Jūsų kelionei viešbutį. Jį rezervuoti galite tiesiog čia ir taip netiesiogiai paremti mūsų puslapį:


Booking.com

2 thoughts on “Puiki proga su 10€ nuolaida įsigyti Wizzair nuolaidų kortelę ir įstoti į Wizz Discount Club gretas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.