10% nuolaidos kodas Hotels.com viešbučių rezervacijoms!

Hotels.com vėl paviešino savo 10% naują nuolaidos kodą viešbučių rezervacijoms per jų puslapį. Puikus būdas sutaupyti rezervuojant viešbučius bet kuriame Pasaulio taške!!! Oficialiai skelbiama, kad per per oficialų Hotels.com puslapį galima rezervuoti daugiau nei 300,000 viešbučių visame pasaulyje!
Norėdami pasinaudoti šiuo pasiūlymu, turėtumėte apsilankyti svetainėje http://www.hotels.com/ ir per paiešką suradę reikalingą viešbutį nuolaidos laukelyje įvedate specialų nuolaidos kodą, kuris suteiks -10% nuolaidą nuo galutinės viešbučio kainos. 10% viešbučiams nuolaidą suteikiantis kodas: EML10AU15
Nuolaidos kodą galima pritaikyti daugeliui viešbučių rezervacijų iki 2016 metų kovo 31 dienos.
Nuolaidos kodo galiojimo data trumpa (kaip dažniausiai ir būna): visos rezervacijos turi būti atliktos iki 2015 m spalio 4 dienos pabaigos arba kol bus panaudotas 20,000 kodų limitas.
Kodas veikia – išbandyta rezervuojant Santakos viešbutį Kaune:
Rezervac
Taip paprastai galima sutaupyti 10 EUR nuo 2 naktų viešbučio rezervacijos Kaune. Žinoma, pritaikius šį būdą galima rezervuoti viešbučius ne tik Lietuvoje, bet ir visame Pasaulyje.
Dėmesio! Kaip dažniausiai būna, panaudojus tokius nuolaidų kodus, absoliučiai visos viešbučių rezervacijos sistemos nuskaito visą viešbučių rezervacijos sumą Jums nuo kortelės. Tai reiškia, kad nemokamai atšaukti viešbučio užsakymo jau nebegalėsite. Tad rezervuodami viešbutį su nuolaidos kodu jau turite būti galutinai nusprendę jame apsistoti. Pritaikius nuolaidos kodą, 90% atvejų viešbučių rezervacijos kaina bus mažesnė nei populiariojoje booking.com svetainėje. Galite pasitikrinti ir tuo įsitikinti patys 🙂

One thought on “10% nuolaidos kodas Hotels.com viešbučių rezervacijoms!

  • 2015-09-30 at 02:47
    Permalink

    Gaila, nepavyko pasinaudoti balearuose – ivedus koda parase, kad kodas galioja tik tam tikruose regionuose 🙂

    Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.