Naujovė – Vueling pradėjo bilietų prekybą skrydžiams iš Vilniaus į Barseloną!

Turbūt jau žinote, o jei nežinote – pranešame, kad nuo 2016-ųjų birželio pabaigos Lietuvoje pasirodys šalyje dar nematyti lėktuvai – iš Barselonos į Vilniaus oro uostą pradės skraidyti Ispanijos žemų kaštų oro linijos „Vueling“. Iki šiol iš Vilniaus į Barseloną skraidino vos dvi žemų kaštų aviakompanijos – „Wizz Air“ ir „Ryanair“, pernai pervežusios daugiau nei 75 tūkst. keleivių.
Kompanija „Vueling“ jau pradėjo bilietų pardavimą pirmiesiems skrydžiams, prasidėsiantiems nuo 2016-ųjų birželio pabaigos – bilietas iš Vilniaus į Barseloną kainuos nuo 49,99 euro į vieną pusę. Skrydžiai bus vykdomi kartą per savaitę – trečiadieniais. Iš Barselonos lėktuvas kils prieš vidurnaktį – 23:30 val., o iš Lietuvos sostinės – 4 val. ryto. 2004-aisiais įkurta „Vueling“ pernai pervežė 17,2 mln. keleivių. Šiuo metu ji skraidina 380 maršrutų 42 valstybėse, ji bendradarbiauja su „British Airways“, „Iberia“, „Qatar Airways“ ir „Corsair“.
Palyginus „Vueling“, „Wizz Air“ ir „Ryanair“ keleivių pervežimo sąlygas, beveik visus laurus susirenka ispaniškoji kompanija. Kodėl? Palyginkim:
Vueling1
Skrydžių kainas lyginti dar šiek tiek ankstoka, bet žinant, jog liepa bus pats sezono įkarštis ir atsiminus, kad šių metų vasarą būdavo sudėtinga rasti bilietų į Barseloną už mažesnę nei 180 EUR kainą už tiesioginius skrydžius į abi puses, tai išvadas daryti šiokias tokias jau galima (kainos labai smarkiai pas „Wizz Air“ ar „Ryanair“ tikrai nesikeis):
Vueling2
Kaip matome, sezono metu kainos į Barseloną ir toliau svyruos apie 180-200 EUR sumą be registruojamo bagažo. Mūsų nuomone, tai yra labai daug. Na, bet labai tikimės, kad „Vueling“ tokius kainų lygius, kokie yra dabar, išlaikys viso sezono metu. Nes kainos – LABAI geros:
Vueling3
Išvykimo laikas iš Barselonos – apskritai nuostabus. Visą dieną iki pat sutemų dar turėtumėte laiko Barselonoje ir tik prieš pat vidurnaktį išskristumėte iš Barselonos atgal į Lietuvą. Tai nepalyginamai geresnis ir patogesnis laikas visais atžvilgiais lyginant su analogišku rytiniu „Ryanair“ skrydžiu iš Barselonos, kuomet 4 ryto jau turi iš viešbučio pajudėti į oro uostą, kad spėtum į 6:45 ryto prasidedantį skrydį. Kaip žinia, taip anksti metro dar Barselonoj nevažiuoja, kursuoja tik reti naktiniai autobusai… Žinoma, „Wizz Air“ laikas taipogi labai geras, bet mokėti už skrydį iš Barselonos į Lietuvą 130 EUR? Kosminiai pinigai 🙂
Apibendrinant galima pasakyti, kad labai džiaugiamės atsiradusia šia nauja Ispanijos žemų kaštų oro linijų bendrove „Vueling“. Norisi tikėti, kad laikui bėgant bus pasiūlyta kur kas daugiau krypčių ir dažnesnių reisų iš Vilniaus į kitus Ispanijos miestus ir kurortus. O skaičiuoti mokantys ir taupūs lietuviai, esame įsitikinę, tikrai pamėgs šias naujas avialinijas, nes jų kainų politika ir papildomų paslaugų įkainiai gerokai mažesni už mums jau puikiai pažįstamas „Wizz Air“ ir „Ryanair“ skrydžių bendroves. Norisi tikėti, kad pastarosios susigribs ir susiveržusios diržus taipogi pasiūlys pigesnius bilietus į Barseloną ar kitus Ispanijos miestus. O atostogaujančių lietuvių Ispanijoje sutiksim vis daugiau ir dažniau!
Belieka priminti oficialią „Vueling“ oro linijų bendrovės svetainę: http://www.vueling.com/en
Prie to pačio pridursim, kad skrydžiai su šia kompanija leidžia kaupti specialius Punto taškus, kuriuos vėliau galima išleisti skrydžių ar papildomų paslaugų užsisakymui. Už kiekvienus išleistus 2 EUR, gaunate 1 tašką. Tarkim, už mūsų pasirinktą skrydį į Barseloną ir atgal, gautumėte 55 Punto taškus. Surinkus 500 taškų, juos galima iškeisti į nemokamą bet kokios krypties „Vueling“ oro linijų bendrovės vykdomą skrydį. Visai smagu, tiesa?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.