Super! Pigūs bilietai iš Madrido į Karakasą, Venesuela – tik 305 EUR už tiesioginius skrydžius į abi puses!

Super gera kaina tiesioginiams skrydžiams iš Madrido į Venesuelos sostinę ir antrąjį pagal dydį šalies miestą – Karakasą, išsidėsčiusį derlingame Karakaso slėnyje, netoli Guairos uosto prie Karibų jūros. Tiesioginiai skrydžiai dabar tekainuoja vos 305 EUR už kelionę į abi puses. Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 23 kg, ir maitinimas bei gėrimai lėktuve. Kelionę tektų pradėti ir baigti Madride, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti „RyanAir“ kompanijos lėktuvais.
Venesuela – tai atradimų šalis, kurioje stūkso didieji Andeno kalnai, teliuškuoja žydroji Karibų jūra, pustomos žemyninės kopos ir gyvuoja paslaptingosios Amazonės džiunglės. Ši šalis tokia įvairialypė, kultūriškai spalvota, didinga ir graži, jog kelionės į Venesuelą apibūdinamos kaip nuostabiausias gyvenimo nuotykis.
Ištyrinėkite kiek įmanoma daugiau turtinguosius Venesuelos laukinės gamtos lobynus. Kanaimos nacionalinis parkas apžavės džiunglių įvairove ir gyvūnija. Norėtumėte pastovėti ant pasaulio krašto ir apačioje matyti debesų jūrą? Šį norą išpildys Roraimos kalnas. Trokštate išvysti beveik iš kilometro aukščio krintantį Anchelio krioklį, su kartas nuo karto pasirodančiomis vaivorykštėmis? Tada privalote nukeliauti į Aujantepui kalno vietovę. Jei esate pakankamai drąsus, tada galėsite išbandyti ekstremalią atrakciją šiose vietovėse – šokti parašiutu nuo uolos iškyšulio šalia krioklio viršūnės ir išskleisti parašiutą kiek galima žemiau. Marakao nacionaliniame parke galėsite mėgautis cukrinėmis smėlio pakrantėmis, kurias skalauja dangiškoji jūra. Venesuelai priklauso nemažos salų virtinės Atlanto vandenyne ir Karibų jūroje, o viena populiariausių – žydroji Margaritos sala. Nuostabaus grožio ir šilto klimato salos apžavės kerinčia gamta, tropiniais miškai, baltais paplūdimiais, skaidriu ir žydru vandeniu, kuriame nardo įvairiausių spalvų ir dydžių jūros gyventojai. Mėgausitės pasivaikščiojimais paplūdimiu, palmių alėjomis, jausite malonų jūros vėjelį ar kur ramiai įsitaisius hamake gurkšnosite egzotiškųjų gaiviųjų gėrimų su fone skambančiu Joropo šokių muzika.
Venesuela – tai stulbinamo grožio valstybė Pietų Amerikos šiaurinėje pakrantėje, kurios kultūra pasižymi charizmatiškumu, o šalies gyventojai – nuolat besišypsantys ir gyvenantys Joropo šokių ritmu.
Pigių bilietų į Venesuelą laikotarpis: 2018 metų gegužė-birželis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Madridas-Karakasas-Madridas (tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą į Karakasą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.