Nerealu! Pigūs bilietai iš Madrido į Ekvadorą bei Venesuelą – vos nuo 232 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!

Ir dar vienas nerealus pasiūlymas nuo „Plus Ultra Líneas“ ispaniškų avialinijų! Tiesioginiai skrydžiai iš Madrido į didžiuosius Ekvadoro miestus Kitą bei Gvajakilį ir Venesuelos sostinę Karakasą kainuoja tik nuo 232 EUR už skrydžius į abi puses! Skrydžiai – tiesioginiai, o į bilietų kainą įskaičiuotas ir iki 23 kg registruojamas bagažas!!! Tarsi to būtų maža, galima nusipirkti bilietus ir taip vadinamuoju “juoduoju periodu”, t.y. galima skristi į šias Pietų Amerikos valstybes ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus – laikotarpiu, kai pigių bilietų faktiškai nebūna. Kelionę tektų pradėti ir baigti Madride, kurį iš Lietuvos pigiai ir patogiai galima pasiekti tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais.
Viskas, ko jums reikia – būtent šitaip skamba Ekvadoro tarptautinis turizmo šūkis (angl. All you need is Ecuador). Iš tiesų tai – maža šalis, tačiau joje verda daug skirtingų pasaulių. Viename jų galima mėgautis karšta saule ir Ramiojo vandenyno pakrantėmis, paklaidžioti po džiungles, amazonės atogražų miškus, o mėgstantiems sniegą rekomenduojama traukti į kalnų ir ugnikalnių pusę.
Lankantis Ekvadore, negalima praleisti progos aplankyti ir Galapagų salas, kurios yra vienas iš didžiausių gamtos pasaulio stebuklų. Tiesa, jose apsilankyti kainuoja žymiai brangiau, nei skrydis į patį Ekvadorą, tačiau nuostabi flora ir fauna neleis pasigailėti nei vieno išleisto cento nė akimirką. Keliaujantiems į Ekvadorą Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.
Venesuela – tai atradimų šalis, kurioje stūkso didieji Andeno kalnai, teliuškuoja žydroji Karibų jūra, pustomos žemyninės kopos ir gyvuoja paslaptingosios Amazonės džiunglės. Ši šalis tokia įvairialypė, kultūriškai spalvota, didinga ir graži, jog kelionės į Venesuelą apibūdinamos kaip nuostabiausias gyvenimo nuotykis.
Ištyrinėkite kiek įmanoma daugiau turtinguosius Venesuelos laukinės gamtos lobynus. Kanaimos nacionalinis parkas apžavės džiunglių įvairove ir gyvūnija. Norėtumėte pastovėti ant pasaulio krašto ir apačioje matyti debesų jūrą? Šį norą išpildys Roraimos kalnas. Trokštate išvysti beveik iš kilometro aukščio krintantį Anchelio krioklį, su kartas nuo karto pasirodančiomis vaivorykštėmis? Tada privalote nukeliauti į Aujantepui kalno vietovę. Jei esate pakankamai drąsus, tada galėsite išbandyti ekstremalią atrakciją šiose vietovėse – šokti parašiutu nuo uolos iškyšulio šalia krioklio viršūnės ir išskleisti parašiutą kiek galima žemiau. Marakao nacionaliniame parke galėsite mėgautis cukrinėmis smėlio pakrantėmis, kurias skalauja dangiškoji jūra. Venesuelai priklauso nemažos salų virtinės Atlanto vandenyne ir Karibų jūroje, o viena populiariausių – žydroji Margaritos sala. Nuostabaus grožio ir šilto klimato salos apžavės kerinčia gamta, tropiniais miškai, baltais paplūdimiais, skaidriu ir žydru vandeniu, kuriame nardo įvairiausių spalvų ir dydžių jūros gyventojai. Mėgausitės pasivaikščiojimais paplūdimiu, palmių alėjomis, jausite malonų jūros vėjelį ar kur ramiai įsitaisius hamake gurkšnosite egzotiškųjų gaiviųjų gėrimų su fone skambančiu Joropo šokių muzika.
Venesuela – tai stulbinamo grožio valstybė Pietų Amerikos šiaurinėje pakrantėje, kurios kultūra pasižymi charizmatiškumu, o šalies gyventojai – nuolat besišypsantys ir gyvenantys Joropo šokių ritmu.Pigių bilietų į Ekvadorą bei Venesuelą laikotarpis: 2019 metų liepa-2020 metų kovas (didelis datų pasirinkimas, galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!)
Skrydžių segmentai: Madridas-Kitas/Gvajakilis/Karakasas-Madridas (tiesioginiai skrydžiai)
Kelionės variantų yra be galo daug. Galima lengvai susidėlioti ir sudėtingesnį maršrutą atskrendant į vieną miestą, o išskrendant iš kito. Pigiausi bilietai šiuo metu kainuoja už tiesioginius skrydžius į Venesuelos sostinę, kurių kaina prasideda vos nuo 232 EUR. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Skrydžių rezervacijos pavyzdys:

Jei domina kitos skrydžių datos į Venesuelą, variantų yra begalė, kaip pavyzdžiui:
Rugsėjo 10-24 dienomis – spausti čia
Sausio 14-28 dienomis – spausti čiaKiek brangiau bilietai kainuoja į Ekvadorą, kurių kaina prasideda nuo 247 EUR. Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Skrydžių rezervacijos pavyzdys vykstant į Ekvadorą Kalėdiniu ir Naujųjų Metų laikotarpiu:

Kaip matote, atskrendama ir išskrendama iš Ekvadoro būtų iš skirtingų miestų. Jei domina atvykimas ir išvykimas tik iš sostinės Kito, tokie bilietai kainuoja nuo 263 EUR – spausti čia.
Datų pasirinkimas taipogi yra gana didelis:
Lapkričio 1-15 dienomis – spausti čia
Gruodžio 27-sausio 10 dienomis – spausti čia
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Amsterdamą į Peru su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Primename, kad mūsų puslapio lankytojams galime pasiūlyti 10% nuolaidos kodą bet kokiai viešbučio rezervacijai per Booking.com sistemą. Jums tereikia savo kelionėje būsimą viešbutį rezervuoti per šią mūsų Booking.com nuorodą ir po apsistojimo bet kuriame pasaulio viešbutyje Jums į kortelę bus grąžinta 10% dydžio suma nuo Jūsų viešbučio rezervacijos. Puiki proga sutaupyti!
Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

3 thoughts on “Nerealu! Pigūs bilietai iš Madrido į Ekvadorą bei Venesuelą – vos nuo 232 EUR į abi puses! Galimas išvykimas ir per Kalėdas bei Naujuosius Metus!

 • 2019-05-22 at 17:50
  Permalink

  Pasisekė tiems, kurie pavėlavo, kadangi sutaupys ne tik 200 EUR, bet kur kas daugiau, aplenkdami iš tolo tokios šalis, reali situacija kuriose neturi nieko bendro su tuo, kas parašyta pas šitą veikėją ir/ar panašiose „atvirukinėse” reklamose. Na tikrai, žemiau paskaičius, tai Ekvadoras yra būtent „All you need”.

  >>

  https://keliauk.urm.lt/location/ekvadoras

  Ekvadore yra dažni vagysčių ir apiplėšimų atvejai, ypač Quito ir Guayaquil miestuose. Nenešiokite brangių papuošalų, didelių pinigų sumų, apribokite banko kortelių pinigų limitą, visada stebėkite savo daiktus. Pastaruoju metu padaugėjo apiplėšimų šalies transporte bei autobusų stotyse, ypač Quito, Riobamba ir Baños de Agua Santa.

  Užsienio piliečiai gali tapti „trumpųjų pagrobimų“ aukomis – inscenizuojamas ginkluotas taksi pagrobimas, keleiviams grasinama ginklu, jie apiplėšiami, dažnai reikalaujama ištuštinti banko sąskaitas bankomatuose. Daugėja smurto ir išprievartavimo atvejų pagrobimų metu. „Trumpieji pagrobimai“ ypač paplitę Guayaquil ir Manta miestuose, atvejų pasitaiko ir sostinėje.

  Reply
 • 2019-05-13 at 12:18
  Permalink

  Deja, nuorodose pigiausi bilietai į Kitą (Ekvadoras) prasideda nuo 614 eurų…

  Reply
  • 2019-05-13 at 12:47
   Permalink

   Vadinasi pavėlavote… Tokios kainos ilgai neužsibūna

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.