Super! Pigūs bilietai iš Kauno į Kaljarį, Sardinija – tik nuo 55 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusią labai pigią galimybę nusipirkti bilietus iš Kauno į Kaljarį, esantį Sardinijos saloje, kuri nuo Lietuvos nutolusi per 2500 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius čia nuvykti galima labai pigiai, nes visų 4 skrydžių bendra suma siekia vos 54,82 EUR už kelionę į abi puses! Kelionę pradėti ir baigti reiktų Kaune.
Sardinija – Italijai priklausanti sala Viduržemio jūroje, į pietus nuo Korsikos, į vakarus nuo pačios Italijos. Saloje apstu lankytinų vietų, tiek gamtinių, tiek ir kultūrinių – istorinių. O ir pasyviam poilsiui jos gražūs, nuošalūs paplūdimiai tikrai tinkami. Bene paplūdimių grožiu Sardinija labiausiai ir garsėja. Salai būdingi nedideli, tarp uolų įsiterpę smėlio paplūdimiai, dažniausiai ramūs ir be galo skaidrūs. Žymiausias paplūdimių kompleksas, garsėjantis visame pasaulyje – tai Smaragdinė pakrantinė, salos ruožas šiaurinėje Sardinijos dalyje. Čia – balto smėlio paplūdimiai, žydra jūra, prabangūs viešbučiai, kateriai ir įvairios kurortams būdingos paslaugos.


Bilietai:

Pigių bilietų į Sardiniją datos: 2024 metų gegužė (galimi įvairios trukmės kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Geteborgas-Kaljaris-Briuselis-Kaunas
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus čia bilietams į priekį bei čia bilietams atgal. Bendra 4 skrydžių suma į Kaljarį Sardinijoje siekia vos 54,82 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.