Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Trapanį, Sicilija – tik nuo 55 EUR į abi puses!

Skubame pranešti apie atsiradusią labai pigią galimybę nusipirkti bilietus iš Vilniaus į Trapanį, esantį Sicilijoje, kuris nuo Lietuvos nutoles per 2050 km! Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius čia nuvykti galima labai pigiai, nes visų 4 skrydžių bendra suma siekia vos 54,97 EUR už kelionę į abi puses! Kelionę pradėti ir baigti reiktų Vilniuje.
Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Savita kultūra, klimatas, istorija ir mentalitetas lėmė ryškų Sicilijos identitetą, kuris nebūdingas daugeliui Italijos provincijų. Tai saulės, vyno, puikaus maisto ir žydrų vandenų sala. O kur dar šarmingieji miestai – Neapolis ir Katanija, legendomis apipintas Etnos ugnikalnis, nedideli istoriniai miesteliai ir istorijomis apipinta dramatiška mafijos istorija. Kelionės į Siciliją metu iš naujo pažinsite Italiją, kuri be Sicilijos būtų ne tokia spalvinga.
Sicilijos žemę trypė kone pusė civilizuoto antikos pasaulio. Užkariautojai ateidavo ir pasitraukdavo, palikdami gilius ir įvairius kultūrinius pėdsakus. Todėl atsirado keisti mišiniai beveik visose salos gyvenimo srityse. Tai paveikė kalbą, papročius, kulinarijos meną ir ypač akivaizdžiai – salos architektūrą. Tas įvairių kultūrų mišinys yra stulbinantis ir kaskart naujai nustebinantis. Tikriausiai todėl, Sicilija tokia egzotiška ir joje dera, rodos, visiškai tarpusavyje nesuderinami dalykai: užburiančio grožio gamta ir turistų poreikiams pritaikyti paplūdimiai, viešbučiai, kavinės; Kristaus Visatos Valdovo mozaika, ir čia pat kolonos su Rytų stiliaus skulptūromis; mergelės Marijos mozaika virš centrinių Palermo bažnyčios durų, o šalimai ant kolonos iškaltas Korano puslapis; visur pilna zujančių turistų ir prekeivių, tačiau kiekviename miestelyje gali atrasti erdvės visiškai vienatvei ir spengiančiai tylai…


Bilietai:

Pigių bilietų į Siciliją datos: 2024 metų gegužė (galimi įvairios trukmės kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Bilundas-Trapanis-Turinas-Vilnius
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus čia bilietams į priekį bei čia bilietams atgal. Bendra 4 skrydžių suma į Trapanį Sicilijoje siekia vos 54,97 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada neesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.