Super pigi atostogų idėja gegužei – pigūs bilietai iš Vilniaus į Barį, Italija – tik nuo 82 EUR į abi puses!

Atsirado super pigi galimybė iš Vilniaus nukeliauti į Apulijos regiono sostinę bei piečiausią Italijos uostą – Barį, kuris nutolęs nuo Lietuvos per 1600 km! Sukombinavus 3 „RyanAir“ skrydžius nuvykti į Bario kurortą galima labai pigiai, nes 3 skrydžių bendra suma siekia vos 81,73 EUR! Skrydžiai – kombinuoti (išvykstama iš Vilniaus į Barį su trumpu persėdimu Milane, o grįžtama iš Bario tiesioginiu skrydžiu į Kauną), į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas. Visi skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ pigių oro linijų bendrovės lėktuvais.
Jei norite tikros, nuoširdžios, saulėtos, dosnios ir – vargas net lietuvių skrandžiams! – skanios Italijos, nesustokite neįperkamais blizgučiais tviskančiame Milane ar turistų numindžiotoje Romoje. Pasirinkite didžiausią Apulijos – menkai žinomo, skurdesnio, bet istoriškai turtingo ir įstabaus grožio regiono sostinę – Barį! Čia patirsite, kas yra tikroji Italija, kvadratu. Baris vadinamas net tik uostų, bet ir universitetų bei Šv. Mikalojaus – vieno iš Kalėdų senelio prototipų – miestu. Bario senamiestis, Bari Vecchia, yra gražus ir kupinas dailių gatvelių, tarp kurių įsispraudę ne tik gyvybingos aikštės, bet ir apie 40 bažnyčių. Beje, ar žinojote, kad Baryje savo metu gyveno LDK kunigaikštis Žygimantas Augustas?
Aplink Barį išsibarstę vieni geriausių Apulijos paplūdimių. Kitų puikių reikia ieškoti pačioje srities šiaurėje, Gargano pusiasalyje. Čia dar gausu ežerų, uolų, keliauti pėsčiomis skirtų takų, veikia nacionalinis parkas, o palei jūrą driekiasi vienas gražiausių Italijos kelių. Palandžioti po povandeninių upelių išgraužtas uolas galima ir Kastelana Grotėje (Castellana Grotte). Už gero pusvalandžio kelio nuo Bario kelis kilometrus driekiasi visai neseniai – tik 1930-aisiais – atrasta uolų grandinė, gausi stalaktitų ir stalagmitų.Pigių bilietų į Barį datos: 2024 metų balandžio pabaiga-gegužė (galimi įvairios trukmės kelionių variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Milanas-Baris-Kaunas
Skrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Bilietus į kiekvieną skrydį atskirai galite įsigyti oficialioje pigių skrydžių bendrovės svetainėje: http://www.ryanair.com/ arba paspaudus ant nuotraukos, arba parašę mums su prašymu nupirkti bilietus ir sudėlioti skrydžius. Bendra 3 skrydžių suma į Bario kurortą šį pavasarį siekia vos 81,73 EUR! Rezervacijos pavyzdys pateiktas čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.