Nerealiai kaip atpigo! Šį pavasarį „RyanAir“ TIESIOGINIAI skrydžiai iš Kauno į Maljorką, Ispanija – tik 66 EUR į abi puses!

Gegužės mėnesį galima pigiai ir patogiai nuvykti į saulėtąją Maljorką, per 2300 kilometrų nuo Lietuvos nutolusią didžiausią Balearų salyno salą. Pigiausi bilietai už kelionę į abi puses dabar kainuoja vos 66,38 EUR! Skrydžiai vykdomi su „RyanAir“ aviakompanijos lėktuvais, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Pati Maljorkos sala tęsiasi 100 km iš rytų į vakarus ir 75 km iš šiaurės į pietus. Viduržemio jūra skalauja net 554 km Maljorkos pakrančių. Tiesa, ne visos jos puikuojasi smėliu – vietomis per kalvas prie vandens nė neprieitum, tačiau paplūdimių netrūksta. Nė vienoje Europos šalyje nėra tokio skirtingo kraštovaizdžio – nuo derlingų centrinės Maljorkos lygumų iki didingų į dangų besistiebiančių Tramuntanos viršukalnių. Esam įsitikinę, kad ši kaina ilgai neužsibus ir ji pabrangs iki triženklės sumos (kiek paprastai ir kainuoja bilietai iš Lietuvos į Maljorką).
Maljorkos salos pietrytinėje dalyje driekiasi Serra de Tramuntana kalnų grandinė, kurios aukščiausia viršukalnė, Puig Major, iškilusi 1445 m.). Centrinę salos dalį užima lyguma, kuri pietryčiuose pereina į neaukštą Sierra de Levant kalnų masyvą.
Maljorka traukia turistus savo švelniu klimatu, gamtos įvairove ir turtingumu, nuostabiais smėlio paplūdimiais bei nepaprastai skaidria jūra. Saloje gausu paplūdimių, kiekvienam skoniui, nuo plačių kilometrus besitęsiančių smėlėtų, iki atokių, tarp uolų įsispraudusių paplūdimių. Važiuojant vingiuotais kalnų keliukais ir nutolus nuo kurorto bruzdesio galima rasti labai jaukių užeigėlių, restoranėlių, pasimėgauti gamtos ramybe. Vietos virtuvė, kurios pagrindą sudaro švieži jūros produktai ir vaisiai, stulbina savo įvairove ir prašmatnumu. Tradicinis Maljorkos skanėstas, kurio tiesiog privalu paskanauti – ensaimadas, arba bandelė, pabarstyta cukraus pudra. Maljorka – ideali vieta atsipalaiduoti!


Bilietai:

Pigių bilietų į Maljorką datos: 2024 metų gegužė (tėra viena data už šią kainą – pavyzdyje)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Maljorka-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galima įsigyti Skyscanner svetainėje paspaudus šią nuorodą bei ant nuotraukos apačioje. Pigūs skrydžiai į Maljorkos salą dabar kainuoja vos 66,38 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nėra didelis nurodytam akcijiniam laikotarpiui, tad susidomėjusiems siūlome suskubti. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ avialinijų svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „RyanAir“ sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

c

2 thoughts on “Nerealiai kaip atpigo! Šį pavasarį „RyanAir“ TIESIOGINIAI skrydžiai iš Kauno į Maljorką, Ispanija – tik 66 EUR į abi puses!

 • 2024-05-01 at 02:43
  Permalink

  4 dieną skrydžio kaina 1 žmogui 139€, nėra tokių pigių kainų kaip rašote.

  Reply
  • 2024-05-01 at 07:39
   Permalink

   Paanalizuojam. Naujiena, kad yra bilietų po 66 EUR buvo paskelbta 2024-04-29 d. 9:47 h ryto. Jūs pakomentavote po daugiau nei pusantros paros – 2024-05-01 d. 2:43 h nakties. Kaip matome iš pateikto šioje naujienoje pavyzdžio – buvo 4 bilietai į Maljorką už 66 EUR nurodytomis datomis. 4 bilietai!!!! ❗ Kokia tikimybė, kad už tokią kainą jų niekas nenupirks per pusantros paros? Logiškai pamąstom. Šių bilietų jau nebeliko po valandos nuo naujienos paskelbimo – užtenka vienai šeimai 2 suaugę + 2 vaikai įvykdyti vieną pirkimą ir viskas, šios kainos nebelieka. Tai paprasta kaip 2×2 👀
   Taipogi dar kartą supažindinu su mūsų puslapio viena iš taisyklių. Cituoju:
   „… mūsų svetainėje skelbiamos kainos galioja įrašo paskelbimo metu ir jei jau už 2 valandų ar netgi 20 minučių Jums rodo kitą, didesnę kainą – gaila, bet Jums tiesiog nepasisekė – kiti buvo greitesni ir pigiausius bilietus jau išpirko, ko pasekoje pakito ir pasiūlyme skelbtos kainos. Dėl to pykti ar reikšti pretenzijas mums nereikia – kitą kartą pasiseks ir Jums, jei būsite pakankamai greiti 🙌 „

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.