Įdomu: pigūs bilietai su „Swiss“ iš Vilniaus į Sicilijos sostinę Palermą – tik nuo 159 EUR į abi puses!

Nauja ir labai įdomi kryptis su „Swiss“ avialinijomis iš Vilniaus į vieną labiausiai turistų lankomų Sicilijos miestų ir Sicilijos sostinę – Palermą. Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 159 EUR už kelionę į abi puses! Skrydžiai – jungtiniai per avialinijų bazę Ciuriche, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Sicilija – didžiausia Viduržemio jūros sala, priklausanti Italijai. Savita kultūra, klimatas, istorija ir mentalitetas lėmė ryškų Sicilijos identitetą, kuris nebūdingas daugeliui Italijos provincijų. Tai saulės, vyno, puikaus maisto ir žydrų vandenų sala. Na, o salos sostinė Palermas yra tarsi muziejus po atviru dangumi, kupinas kultūrinio palikimo, o kartu tai ir kontrastų miestas. Palermo turgeliai vilioja įvairiausiomis gėrybėmis, o gatvės, nors ir nuolat kupinos triukšmo ir eismo dalyvių, taip pat stebina didingais istoriniais pastatais. Jei ieškote autentiškos itališkos patirties, ją rasite būtent Palerme. Žmonės labai išskirtiniai, gatvės maistas savitas, pastatai apleisti (bet tokie žavūs), o eismas gatvėse tiesiog beprotiškas. Palermas yra plakanti Italijos širdis, ir jei jūs anksčiau lankėtės tokiuose miestuose kaip Roma ar Florencija, Palermas sustabdys jus savyje dėl savo išskirtinumo.
Įdomus faktas: gatvės maistas Palerme buvo paskelbtas geriausiu Europoje. Ir šis titulas, būtent tai ko Palermas tikrai nusipelno. Ir jei jūs ieškote savo kelionių metu gastronominės patirties, Palermas yra puikus pasirinkimas atostogoms.


Bilietai:

Pigių bilietų į Palermą datos: 2024 metų balandis-birželis ir rugpjūtis-spalis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Ciurichas-Palermas-Ciurichas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Sicilijos salą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Panašiai kainuoja ir kitos kelionės datos (spauskite ant dominančios datos ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Balandžio 14-27 d. (159 EUR)
Gegužės 5-15 d. (170 EUR)
Gegužės 26-Birželio 5 d. (174 EUR)
Birželio 2-13 d. (191 EUR)
Rugpjūčio 22-29 d. (168 EUR)
Rugsėjo 8-18 d. (159 EUR)
Spalio 16-23 d. (172 EUR)
Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „Skyscanner“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes pigių bilietų daug nebūna – juos išperka greičiausiai. Jei niekada nesate pirkę bilietų per „Skyscanner“ ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis ✈
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.