Super Hitas! Lux Express autobusų bilietai po 0,50 EUR!!!

Akivaizdu, bet neįtikėtina – autobusų bilietai po Europą tekainuoja vos 0.50 EUR į vieną pusę!!! Beveik nemokami bilietai tarptautiniams Lux Express maršrutams jau laukia Jūsų! Nepraleiskit nuostabios progos atrasti gražiausius Europos už tokią mažą sumą!!! Ir siūlome paskubėti, nes bilietų tikrai greitai nebeliks!
Akcijos laikotarpis: 2015.09.17 – 2015.09.20 (bet bilietų jau dabar sparčiai mažėja, ypač savaitgalio kelionėms!!!)
Pigių kelionių laikotarpis: 2015.09.20 – 2015.11.08
Nuolaidos kodas: MARATONAS
Tokius pigius autobuso bilietus galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.luxexpress.eu/lt/ kelionėms tarp Varšuvos, Vilniaus ir Rygos. Svetainėje susivedat dominančias kelionių datas, specialiame nuolaidų laukelyje suvedat nuolaidos kodą ir paspaudus „Ieškoti” Jums automatiškai bus pritaikyta nuolaida bilietams. Pastebėjimas, kad maršrutams iš Kauno ši nuolaida nepritaikoma arba mums nepavyko rasti tokių pigių autobusų bilietų. Bet tarptautiniams maršrutams iš Vilniaus tokių pigių bilietų įsigyti tikrai galima.
Kaip pavyzdį, pateikiame rezervacijos pavyzdį autobusų bilietams iš Vilniaus į Rygą ir Varšuvą. Kelionė į vieną pusę kainuoja vos 0,50 EUR!:
50cnt
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite:
Individualus pramogų įrenginys su jutikliniu ekranu (filmai, muzika, žaidimai, internetas)***
Nemokamas internetas (Paslaugos kokybė priklauso nuo geografinės padėties. Interneto signalas tam tikrose vietose gali būti nepasiekiamas)
Galimybė nusipirkti pas vairuotoją ausinukus (1.50 EUR), antklodę (4 EUR) ir pagalvę (3 EUR)
Galimybė įsigyti buteliuką vandens (0,5 L = 1 EUR)
Patogios atlenkiamos sėdynės, kiekviena sėdima vieta yra aprūpinta saugos diržu
El. maitinimo šaltinis prie kiekvienos sėdynės
Kondicionavimo sistema
Tualetas
Atsiliepimas iš asmeninės praktikos: autobuse kėdės labai patogios, nesunku buvo užmigti važiuojant. Ausinukus radau nemokamai padėtus priešais kėdėje esančiame krepšelyje. Filmai, muzika ir žaidimai priešais esančios kėdės ekranėlyje maloniai nustebino – beveik niekuo nenusileido kokybe ir gausa media programoms, esančioms lėktuvuose. Tik, va, internetas, galima sakyti, neveikė visos kelionės metu. O jei tiksliau pasakyti, tai jis veikė, bet vieną puslapį kraudavo ne mažiau 5 min (jei jame mažai grafikos elementų), o jei daugiau, puslapis sudėtingesnis, tai neužkraudavo išvis.
Viešbučių kainas Jūsų pasirinktame kelionės taške galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.