Super hitas! Pigūs bilietai iš Milano į Braziliją nuo 245 EUR į abi puses!

Vėl aptikome pigius bilietus iš Italijos į įvairius Brazilijos miestus! Tokias kainas dabar siūlo TAM Airlines – Brazilijos oro linijų bendrovė. Skrydžiai iš Milano ir Romos į įvairius Brazilijos miestus dabar kainuoja neįtikėtinai pigiai – nuo 245 EUR skrydžiams į abi puses su įskaičiuotu iki 23 kg registruojamu bagažu! Savaime suprantama, lėktuvuose nemokamai būsite vaišinami valgiais ir gėrimais, bei galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! 🙂
Susidomėjusiems reikėtu nedelsti – kaip parodė ankstesnės akcijos į Pietų Ameriką, tokie pigūs bilietai būna labai greitai išgraibstomi.
Kas tai yra Brazilija? Pirmosios asociacijos: tropinės džiunglės, Rio de Žaneiro šėlstantis karnavalas, futbolo pergalės, stipri kava ir sambos garsai, aidintys saulės nubučiuotuose paplūdimiuose… Visa tai tiesa. Tačiau Brazilija turi daug daugiau! Tai didžiulių kontrastų didžiulė šalis – pirmapradžio tropinio rojaus prieglobstis, megapolių ūžesio prisotinta atmosfera, sunkiai įsivaizduojama prabanga ir dar sunkiau suvokiamas skurdas greta. Nuo pat XVa., kuomet portugalai pasiekė šalies krantus, Brazilija intriguoja ir magiška trauka vilioja keliautojus iš viso pasaulio, kaitina fantaziją ir žavi plačiausiu potyrių spektru.
Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausio pabaiga – 2016 metų balandžio pradžia
Skrydžių segmentai: Italija (Roma arba Milanas)-Brazilija (įvairūs Brazilijos miestai)- Europa (įvairūs Europos oro uostai, į kuriuos skrenda TAM Airlines lėktuvai)
Už 245 EUR arba panašią sumą yra pasiekiami šie Brazilijos miestai: San Paulas, Salvadoras, Fortaleza, Rio de Žaneiras, Manaus (Amazonė). Tiesa, priklausomai nuo miesto ir pasirinktų kelionės datų, šiek tiek kinta ir skrydžių kaina. Pigiausi bilietai į Braziliją prasideda nuo 245 EUR, brangiausių akcijinių bilietų kaina siekia ~350 EUR, kas taipogi yra labai puiki kaina!
Pigiausius bilietus galite įsigyti http://www.budgetair.com/pl_pl/ svetainėje, bet aš rekomenduoju iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Milanas – Salvadoras – Frankfurtas su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.03.11 ir grįžimo 2016.03.23. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
Amerika1
Už 20 EUR didesnę sumą bilietus galima įsigyti ir Momondo svetainėje:
Amerika2
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Variantų yra tikrai daug, reikia turėti tik kantrybės ir tikrai susirasit bei susidėliosit geriausią savo kelionės planą. Štai dar vienas pavyzdys skrydžiui Milanas-Salvadoras ir grįžimas iš San Paulo į Frankfurtą už 287 EUR:
Amerika4
Jei Jūsų svajonė atsidurti Rio de Žaneire, dabar pigūs bilietai į šį Brazilijos miestą tekainuoja 272 EUR:
Amerika6
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Italiją į Braziliją su grįžimu atgal per kažkurį Europos miestą į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂
Viešbučių kainas bet kurioje Brazilijos vietoje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.