Hitas! SuperBus autobusų bilietai vos po 1 EUR kelionėms po Baltijos valstybes!

Nuo spalio 1 dienos tarptautinių pervežimų bendrovė SuperBus plečia savo veiklą ir atidaro naujus reisus, jungiančius visas 3 Baltijos valstybes ir Lenkiją. SuperBus – tai estų kompanija, kurios būstinė yra Taline. Nauji autobusų maršrutai apjungs trijų Baltijos valstybių sostines ir Varšuvą. Ta proga SuperBus paskelbė akciją, kad visi autobusų bilietai nuo spalio 1 iki gruodžio 1 dienos kainuos tik 1 EUR! Tiesa, papildomai bus taikomas dar 1 EUR rezervacijos mokestis.
Akcijos laikotarpis: 2015.09.16 – 2015.09.30
Pigių kelionių laikotarpis: 2015.10.01 – 2015.12.01
Maršrutų kryptys po 1 EUR:
Talinas – Ryga
Talinas – Vilnius
Ryga – Vilnius
Ryga – Talinas
Vilnius – Ryga
Vilnius – Talinas
Kelionės iki Varšuvos yra brangesnės ir jos kainuoja 10 EUR į vieną pusę. Datų pasirinkimas kol kas didelis. Akcijinius autobuso bilietus po 1 EUR galite įsigyti oficialioje vežėjo svetainėje adresu: http://www.superbus.com/
Rezervacijos pavyzdžiai iš Vilniaus čia:
Trip
Papildomai primename, kad kelionė šiais moderniais autobusais – neprailgsta. Kiekviename autobuse rasite bevielį internetą, elektros rozetes, kondicionavimo sistemą, tualetą ir patogumą užtikrinančias sėdynes.
Jei įsigysite kelionę SuperBus autobusais už šią neįtikėtinai žemą kainą, Jūsų kelionės galutiniame taške gali prireikti viešbučio. Viešbučių kainas galite pasitikrinti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.