Solidi kaina už tokį atstumą! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Melburną, Australija – tik nuo 690 EUR! Į kainą įskaičiuotas registruojamas bagažas bei galimas išvykimas jau per šias Šv.Velykas!

Besidomintiems tolimomis kelionėmis greičiausiai žinojo, kad mūsų taip mylimos nacionalinės turkų avialinijos į Australiją skrydžių nevykdė. Visa laimė, tai pasikeitė ir jau nuo 2024 metų kovo mėnesio „Turkish Airlines“ pradės skraidinti iš Stambulo per Singapūrą į Viktorijos valstijos sostinę ir antrąjį pagal dydį miestą Australijoje – Melburną. Naujos krypties pristatymo proga ši tolimiausia „Turkish Airlines“ aptarnaujama kryptis gali būti pasiekiama už vos 690 EUR! Tradiciškai į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžių metu. Kaip jau rašėme, skrydžiai būtų vykdomi per Stambulą ir Singapūrą. Tiesiogiai iš Stambulo į Melburną joks turkų laineris nuskristi negali dėl per didelio atstumo (9093 mylios, kas yra apie 14633 km). Todėl kelionės metu ir suplanuotas nusileidimas Singapūre. Skrydžiai į Melburną bus vykdomi didžiausiais turimais lėktuvais – Boeing 787-9 Dreamliner su 300 vietų keleiviams ir Airbus A350-900 su 297 sėdynėmis. Kelionė žada būti įspūdinga, o dar kai už tokią NEREALIĄ kainą (į Tailandą bilietai neretai brangiau kainuoja, o čia – Australija!)… Jei svajojote apsilankyti Australijoje, siūlome ilgai negalvoti ir čiupti šiuos akcijinius bilietus, kol jų dar yra 🧭

Melburnas bus „Turkish Airlines“ tolimiausia aptarnaujama kryptis

Melburnas buvo įkurtas kolonijiniais laikais. Palyginti neseniai jis buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą kaip „Literatūros miestas“ ir pasaulinis gatvės meno, muzikos ir teatro centras. Karalienės Viktorijos laikų statiniai, aukštyn šaunantys dangoraižiai ir kultūros renginių sūkurys – žaviausi Melburno ženklai. Šis Australijos miestas taip pat pasižymi draugiškiausiais žmonėmis pasaulyje ir meile kavai. Be to, Melburnas – tobula skrydžių kryptis, jei trokštate pajusti visus metų laikus per vieną dieną.
Į Australiją dažnas mūsų svajoja nukeliauti, bet niekuomet taip ir neišdrįsta: vieniems – per toli, kitiems – per brangu, dar kitiems – Australija atrodo nežinoma ir neįdomi. O juk dažnai apie šią šalį žinome vos kelis faktus – kengūros, koalos, vasaros karštis, vandenynas ir nuostabaus grožio pakrantės. Nepaisant to, kad Australija traktuojama kaip viena šilčiausių valstybių pasaulyje, tačiau Australijos Alpėse sniego yra kur kas daugiau nei visoje Šveicarijoje. Negana to, Australija turi net 8 222 jai priklausančių salų. Įspūdingiausios iš jų: Freizerio, Kengūrų, Tasmanijos, Kalėdų ir kitos salos. O tikriausiai apie paplūdimius net išsiplėtoti nereikia, juk Australija – auksinių paplūdimių rojus, bangletininkų oazė. Sakoma, jei kiekvieną dieną pasiryžtumei aplankyti vis po vieną naują Australijos paplūdimį, tai šis vizitas užsitęstų net iki 27 metų, kol aplankytumėte visus Australijos paplūdimius! Neveltui Australija vadinama išsvajotąją šalimi – ši šalis tikrai turi ką parodyti. Netrūks nei staigmenų, nei šypsenų, nei puikaus oro.


Bilietai:

Pigių bilietų laikotarpis: 2024 metų kovas-gegužė (datų pasirinkimas nėra didelis, bet galimas išvykimas per Šv.Velykas! 🥚)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Singapūras-Melburnas-Singapūras-Stambulas-Vilnius
Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos apačioje. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Melburnas-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje aplankant Melburną per Šv.Velykas:
Kitos galimos kelionės datos:
Kovo 7-21 d. (719 EUR)
Balandžio 15-29 d. (719 EUR)
Balandžio 29-Gegužės 15 d. (712 EUR)
Ir daugelis kitų variantų.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Australiją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

2 thoughts on “Solidi kaina už tokį atstumą! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Melburną, Australija – tik nuo 690 EUR! Į kainą įskaičiuotas registruojamas bagažas bei galimas išvykimas jau per šias Šv.Velykas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.