Nerealu! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Varšuvos į Panamą – tik nuo 380 EUR į abi puses!

Turime Jums SUPER puikų pasiūlymą! „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, pasiūlė pigius bilietus iš Lenkijos sostinės į tolimąją ir egzotiškąją Panamą! Visi skrydžiai – jungiamieji, su trumpu sustojimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule. Pigiausių bilietų kaina prasideda vos nuo 380 EUR už kelionę į abi puses, o į skrydžių kainą įskaičiuoti ir du lagaminai iki 23 kg bei maitinimas ir gėrimai lėktuve kelionės metu. Varšuvą iš Lietuvos pigiausiai galima pasiekti tarptautinių autobusų maršrutų pagalba.
Mūsų puslapio komanda kaip tik gruodžio-sausio mėnesiais viešėjo Panamoje. Tad prisiminimai ir įspūdžiai apie šią šalį dar labai „gyvi”. Šią šalį galime drąsiai rekomenduoti tiems, kuriems patinka gamta ir gyvūnija. Panama – vienintelė sostinė pasaulyje, kurioje auga tropiniai miškai. Norint patekti į džiungles, faktiškai nereikia išvažiuoti iš miesto. O džiunglėse galima pamatyti (jei pasiseks) begalę įvairiausios gyvūnijos. Kaip skaitėme ant informacinės lentelės, tai Panamoje yra daugiau gyvūnijos ir augalijos rūšių, nei JAV, Kanadą ir Europą kartu sudėjus. Tai tikrai stiprus argumentas. Jei reikės pagalbos planuojant kelionę Panamoje ar reikės konsultacijos dėl šios šalies – visada galite klausti ar komentuoti. Padėsime ir pasidalinsime visomis žiniomis, kurias turime ir esame sukaupę apie šią šalį 🙂
Panama – turistų pamėgtas kraštas, garsus ne tik didžiuoju laivybos kanalu, pripažintu vienu iš svarbiausių bei sudėtingiausių inžinerijos statinių, bet ir auksiniais, palmių giraitėmis apaugusiais pakrantės paplūdimiais, skalaujamais dviejų vandenynų. Panamos sostinė – tai svarbiausias Centrinės Amerikos pramonės ir prekybos centras bei vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų, išsiskiriantis šiuolaikine architektūra bei daugiaaukščiais pastatais. Panama – tai ir pirmapradės gamtos rojus, su gausia tropine flora ir fauna. Tai šalis, kurioje išlikusi unikali kunų genties indėnų kultūra, sugebėjusi išsaugoti savo tapatumą bei tradicijas per ilgą Ispanijos kolonizacijos laikotarpį.Pigių bilietų į Panamą laikotarpis: 2020 metų kovas-birželis (tėra kelios datos už šią kainą)
Skrydžių segmentai: Varšuva-Stambulas-Bogota-Panama-Stambulas-Varšuva
Pigiausius bilietus galima įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Panamą su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Galimas ir ankstesnis kelionės variantas jau kovo mėnesį – spausti čia
Bilietus, žinoma, galima nusipirkti ir oficialioje „Turkish Airlines“ svetainėje, bet ten jie kainuoja tradiciškai ~40 EUR brangiau.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Panamą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.