Egzotika! Pigūs bilietai į Panamą iš Vilniaus – vos nuo 615 EUR į abi puses su 30 kg lagaminu! Galimas išvykimas jau kitą savaitę!

Įdomi ir nekasdieninė kryptis! Dabar skrydžiai iš Vilniaus į tolimąją ir egzotiškąją Panamą su „Turkish Airlines“ tekainuoja vos nuo 615 EUR už kelionę į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose! Visi skrydžiai – jungiamieji, su ilgu sustojimu didžiausiame Turkijos mieste – Stambule.
Mūsų puslapio komanda kaip tik užpraėjusių metų gruodžio-sausio mėnesiais viešėjo Panamoje. Tad prisiminimai ir įspūdžiai apie šią šalį dar labai „gyvi”. Šią šalį galime drąsiai rekomenduoti tiems, kuriems patinka gamta ir gyvūnija. Panama – vienintelė sostinė pasaulyje, kurioje auga tropiniai miškai. Norint patekti į džiungles, faktiškai nereikia išvažiuoti iš miesto. O džiunglėse galima pamatyti (jei pasiseks) begalę įvairiausios gyvūnijos. Kaip skaitėme ant informacinės lentelės, tai Panamoje yra daugiau gyvūnijos ir augalijos rūšių, nei JAV, Kanadą ir Europą kartu sudėjus. Tai tikrai stiprus argumentas. Jei reikės pagalbos planuojant kelionę Panamoje ar reikės konsultacijos dėl šios šalies – visada galite klausti ar komentuoti. Padėsime ir pasidalinsime visomis žiniomis, kurias turime ir esame sukaupę apie šią šalį 🙂
Panama – turistų pamėgtas kraštas, garsus ne tik didžiuoju laivybos kanalu, pripažintu vienu iš svarbiausių bei sudėtingiausių inžinerijos statinių, bet ir auksiniais, palmių giraitėmis apaugusiais pakrantės paplūdimiais, skalaujamais dviejų vandenynų. Panamos sostinė – tai svarbiausias Centrinės Amerikos pramonės ir prekybos centras bei vienas svarbiausių pasaulio finansų centrų, išsiskiriantis šiuolaikine architektūra bei daugiaaukščiais pastatais. Panama – tai ir pirmapradės gamtos rojus, su gausia tropine flora ir fauna. Tai šalis, kurioje išlikusi unikali kunų genties indėnų kultūra, sugebėjusi išsaugoti savo tapatumą bei tradicijas per ilgą Ispanijos kolonizacijos laikotarpį.


Bilietai:

Pigių bilietų į Panamą laikotarpis: 2024 metų balandis-gegužė (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Stambulas-Bogota-Panama-Stambulas-Vilnius
Pigiausius bilietus iš Vilniaus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą arba ant nuotraukos žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje išskrendant jau sekančią savaitę:
Kitos galimos kelionės datos (spausti ant nuorodų apačioje):
Balandžio 12-26 d.
Gegužės 3-17 d.
Ir daugelis kitų variantų! Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius bilietus patys arba kreiptis į mus. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Stambulą į Panamą su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

6 thoughts on “Egzotika! Pigūs bilietai į Panamą iš Vilniaus – vos nuo 615 EUR į abi puses su 30 kg lagaminu! Galimas išvykimas jau kitą savaitę!

 • 2024-01-08 at 22:42
  Permalink

  Sveiki, del Panamos 😃tarp skrydziu Stambule ilgi laukimai, gal ka patartumet del nakvynes? Kaip susiplantuot sia dali? Aciu Jums

  Reply
  • 2024-01-08 at 23:00
   Permalink

   Laba, mes kai skridom, taip pat buvo ilgi persėdimai Stambule. Gavome nemokamai viešbutį nuo avialinijų tiek skrendant į priekį, tiek grįžtant. Manau, ir Jums viešbutis nemokamai bus suteiktas (tiesa, čia reikia pasiskaityti dėl visa pikto naujausią „Turkish Airlines” politiką).

   Reply
   • 2024-01-09 at 20:37
    Permalink

    Rašau iš Stambulo, pakeliui į Panamą 😁. Dabar Turkijos avialinijos viešbutį siūlo tik arba kelionei į priekį, arba atgal. Į abu galus neduoda. Galima rinktis skrendant į vieną pusę viešbutį, į kitą – nemokamą turą po Stambulą autobusu ar laiveliu (turas priklauso nuo metų laiko ir skrydžių laikų). Tiesa , viešbučio šiaip negausite – turi būti ilgas persėdimo laikotarpis. Ir patikėkit asmenine patirtimi : grįžtant po viešnagės Amerikos žemyne niekur vaikščioti ir ieškoti įspūdžių nebesinori – tiek dėl laiko juostų pasikeitimo, tiek dėl tų įspūdžių gausos jau aplankytose vietose. Pamiegoti norisi. Taip kad kombinuokit arba Turkijos avialinijų siūlomą viešbutį Stambule, arba trumpą persėdimą ir greitesnį grįžimą į Lietuvą.

    Reply
    • 2024-01-09 at 22:40
     Permalink

     Ačiū, Tomai, už pasidalinimą naujausia patirtimi. Šiaip tai tiesos yra, kad tuos nemokamus viešbučius kelionėje gauti vis sudėtingiau ir sudėtingiau 🙄 Anksčiau užtekdavo 8 valandų persėdimu ir viešbutis garantuotas, o dabar…
     Šiaip pritariu, kad kelionės pabaigoje viešbutis svarbesnis, nes labiau pavargęs būni. Bet pasirinkti trumpesnį persėdimą kelionei į Panamą neišeis – čia ne Bankokas ar koks Delis, į kuriuos kelis kartus per dieną išskrenda lėktuvai iš Stambulo. Skrendant į Panamą ilgas persėdimas neišvengiamas. Panašiai kaip ir skrendant į Bogotą.

     Reply
 • 2024-01-08 at 16:14
  Permalink

  Laba diena.
  Kokiu laiku geriausia keliauti Panamoje ?

  Reply
  • 2024-01-08 at 22:59
   Permalink

   Mes keliavome gruodį-sausį, tai buvo idealus oras. O ir google sako, kad pats geriausias ten keliauti nuo gruodžio iki balandžio vidurio:
   „The best time to visit Panama is between December and mid-April, which is the driest part of the year in this tropical country.”

   Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.