Super! Tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus į Karibų salas Martiniką bei Gvadelupą – vos nuo 197 EUR į abi puses!

Nerealus pasiūlymas svajojantiems aplankyti Mažąsias Antilų salas – Martiniką arba Gvadelupą! Ispaniškos „LEVEL“ oro linijos pasiūlė super pigius ir patogius tiesioginius skrydžius iš Paryžiaus į šias Karibų jūros regiono salas, kurių kaina prasideda vos nuo 197 EUR už kelionę į abi puses. Tiesa, į bilietų kainą įskaičiuotas tik rankinis bagažas (registruojamo bagažo kaina 39 EUR). Kelionę tektų pradėti ir baigti Paryžiaus Orly oro uoste, į kurį tiesioginių skrydžių iš Lietuvos nėra. Iš Lietuvos lėktuvai atskrenda į Bovė (Beauvais) oro uostą, iš kurio vos už 30 EUR galėsite nuvykti iki Orly ir grįžti atgal.
Egzotiškos Karibų jūros salos apima Didįjį ir Mažąjį Antilų salynus. Didieji Antilai tai arčiau žemyno esančios keturios pagrindinės salos: Kuba, Haitis, Jamaika ir Puerto Rikas, o Mažieji Antilai – tai nedidelių salų-salelių rinkinys: triukšmingos Bahamų salos, autentiškos Terkso ir Kaikoso salos, padalintos tarp Jungtinių Amerikos Valstijų ir Jungtinės Karalystės Mergelių salos, laukinės gamtos salos Antigva ir Barbuda, atrastos Kolumbo Gvadelupa ir Martinika, Grenada, Barbadosas, Curacao, Trinidadas ir Tobagas, ir galiausiai Jack’o Sparrow išreklamuota Dominika.
Gvadelupa – nuostabaus grožio Prancūzijos kolonija, kurioje galima pamatyti veikiantį ugnikalnį, gražiausių džiunglių kampelių, egzotiškiausių augalų ir gyvūnų, baltų paplūdimių. Verta iš arčiau pamatyti vietinius gyventojus, jų įprastą gyvenimą. Taip pat verta apsilankyti kavos, romo muziejuose, nuplaukti į netoliese esančias salas – Les Saints, La Desirade, Marie-Galante. Gvadelupa – tai sala, iš kurios grįžus, dar ilgai išliks saldus jos kvapas, o akys turės progos pailsėti nuo ryškių gamtos spalvų ir kaitrios Karibų saulės.
Martinika (prancūziškai Martinique) – sala esanti centrinėje Mažųjų Antilų dalyje Karibų jūroje. Martinikos krantai vingiuoti, drėgni atogražų miškai kalnuose tankūs, siauri slėniai derlingi, o ugnikalniai veikiantys. Saloje gausu ryškios tropinės augmenijos, o pakrančių vandenys pilnos įvairiausios povandeninio pasaulio gyvūnijos.Pigių bilietų laikotarpis: 2019 metų balandis-lapkritis (datų pasirinkimas nėra didelis)
Skrydžių segmentai: Paryžius-Martinika arba Gvadelupa-Paryžius (tiesioginiai skrydžiai)
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Paryžius-Martinika-Paryžius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Jei domitės galimybe apsilankyti Gvadelupoje, bilietai kainuoja kiek daugiau – spausti čia:

Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Paryžių į Jūsų pasirinktą Karibų salą su grįžimu atgal į Vilnių! Ir Jums daugiau niekuo nereikės rūpintis! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

4 thoughts on “Super! Tiesioginiai skrydžiai iš Paryžiaus į Karibų salas Martiniką bei Gvadelupą – vos nuo 197 EUR į abi puses!

 • 2018-04-17 at 11:14
  Permalink

  Labai ačiū,nusipirkau už 198 eurus į Martinique lapkričiui.Labai gera kaina-prieš kelis metus į Guadeloupe mokėjau 398-ir skaitėsi labai pigu.

  Reply
 • 2018-05-08 at 16:22
  Permalink

  o kokiomis dienomis lapkriti radte? as nerandu.

  Reply
 • 2018-12-05 at 10:39
  Permalink

  Sveiki,noriu pasidalinti info apie šią skrydžių bendrovę.Prieš porą dienų grįžau iš Martinikos.Level keičia skrydžius savo nuožiūra ir prieš tai nieko nepraneša.Turėjau išskrist lapkričio 24,jau buvau suplanavus kelias dienas Paryžiuje pabūt,bet,atsitiktinai peržiūrėjusi savo rezervaciją pamačiau,kad skrydis 25 dieną.O jie nė kriukt.O grįžtant,ačiū dievui,pasisekė-mano skrydis buvo,bet dieną prieš tai buvo atšauktas,ir visi vos tilpo į vieną lėktuvą.Bilietai tikrai pigūs,bet labai rizikuoji.

  Reply
 • 2018-12-05 at 12:04
  Permalink

  valio, kita karta taupos sumetimai jienperkels skrydi Paryzius- Londonas ir atgal 🤣

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.