WoW! Super! Pigūs bilietai iš Vilniaus į Porto, Portugalija – vos nuo 20 EUR į abi puses!

Pigiau jau, turbūt, yra neįmanoma. Nenormaliai pigi galimybė nuvykti į Porto, per 2900 kilometrų nuo Lietuvos nutolusį Portugalijos miestą, vadinamą Portugališkuoju Paryžiumi ir kuriame buvo išrastas garsusis portveinas. Sukombinavus 4 „RyanAir“ skrydžius nuvykti iš Vilniaus į Porto grįžtant atgal į Lietuvą per Berlyną, kuriame reikėtų praleisti naktį, visų 4 skrydžių kaina tekainuoja 20 EUR už kelionę į abi puses! Pigiau – nebūna 🙂
Porto taip pat žinomas pavadinimu Oporto, antras pagal dydį Portugalijos miestas, vis dar dvelkiantis senove bei tradiciniu gyvenimo būdu, ne veltui Porto miestas nominuotas kaip vienas seniausių Europos miestų ir 1996 metais įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Vaikštinėjant jaukiomis Porto gatvelėmis išvysite daugybę tradicinės architektūros pavyzdžių, dekoruotų keramikinėmis plytelėmis, o užėję į vidų negalėsite patikėti savo akimis – antikvariniai baldai, išlaikyti interjerai, senovinė jaukuma nukels Jus į praėjusius šimtmečius. Šis miestas matė daugybę epochų ir kultūrų, todėl šiandien čia galite išvysti viduramžių pilis, barokines bažnyčias, art-deco stiliaus pastatus. Miesto centre teka upė, palei kurią išsidėsčiusios mažos vyninės ir kavinukės. Jaukus miesto centras ir apylinkės įtraukia ir puikiai tinka ramiems pasivaikščiojimams. Pasigrožėkite šiuo senu miestu – Porto. Miestas yra garsus visame pasaulyje savo kokybišku vynu ir įspūdinga architektūra. Porto įsikūręs ties Duero upe ir yra laikomas neoficialia šiaurės Portugalijos sostine. Pagrindinės Porto lankytinos vietos susitelkusios tarp pakrante nusidriekusio Ribeiros rajono ir pagrindine gatve Avenida dos Aliados. Netoliese esanti pagrindinė Porto stotis, Sao Bento, išpuošta dailiosiomis azulejo plytelėmis. Joje Portugalijos ir transporto istoriją „pasakoja“ per 20 tūkstančių šių tradicinių plytelių. Be to, Portas dar vadinamas ir tiltų miestu. Vieną iš jų, Dona Maria Pia geležinkelio tiltą, suprojektavo garsusis Gustavas Eifelis.
Pigių bilietų į Porto laikotarpis: 2018 metų sausis (yra keli kelionės trukmės variantai)
Skrydžių segmentai: Vilnius-Niurnbergas-Porto-Berlynas-VilniusSkrydžiai būtų vykdomi „RyanAir“ pigių skrydžių bendrovės lėktuvais. Į priekį būtų vykstama iš Vilniaus per Niurnbergą į Porto, o grįžtama atgal per Berlyną, kuriame neišvengiamai reikės nakvynės. Esant norui, grįžtant Berlyne galima pasisvečiuoti ir ilgiau. Bilietus į kiekvieną skrydį galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ http://www.ryanair.com/ svetainėje. Pigių bilietų už 20 EUR rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.