Super! Pigūs bilietai į Stambulą, Turkija, iš įvairių Europos miestų – tik nuo 74 EUR į abi puses!

Super pigūs bilietai iš įvairių Europos miestų bei sostinių į Stambulą, kurių kaina prasideda vos nuo 74 EUR į abi puses! Į skrydžių kainą įskaičiuotas rankinis bagažas, visi skrydžiai – tiesioginiai! Tokias super kainas nuvykti į Stambulą mums siūlo Turkijos pigių skrydžių bendrovė „Pegasus Airlines“. Į daugelį Europos miestų, kuriuos aptarnauja šios avialinijos, galima pigiai ir greitai nuskristi tiesioginiais „RyanAir“ skrydžiais iš Kauno arba Vilniaus.
Stambulą aplankyti privalo visi, laikantys save tikrais kelionių gurmanais. Tai – unikalus miestas, kuriame dera begalinė prabanga ir neįsivaizduojamas skurdas. Stambulas – tai tiltas tarp Europos ir Azijos. Ant septynių kalvų, abipus du žemynus skiriančio Bosforo sąsiaurio įsikūrusiame Stambule ankšta lyg gigantiškame skruzdėlyne. Stambulo gatvėmis vienu metu rieda apie 3 mln. automobilių, o mieste gyvena apie 14 milijonų gyventojų. Turkai yra draugiški ir paslaugūs žmonės, todėl galite drąsiai keliauti po šią valstybę, kuri labai didžiuojasi tuo, kad sugeba pritraukti turistus ir sėkmingai vystyti turizmą. Pigūs skrydžiai į Stambulą yra puiki proga įsitikinti tuo, kad turkams iš tikrųjų yra kuo didžiuotis, o mums – dėl ko ten nuvykti bent kartą gyvenime.
Pigių bilietų į Stambulą laikotarpis: 2022 metų lapkritis-2023 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Berlynas/Kelnas/Frankfurtas/Viena/Miunchenas-Stambulas-Berlynas/Kelnas/Frankfurtas/Viena/Miunchenas(tiesioginiai skrydžiai)Pigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti ant nuorodų bei nuotraukų apačioje – naujame lange atsidarys iškart suvesti skrydžiai į Stambulą iš nurodytų miestų ir Jums teliks pasikoreguoti Jums reikiamas datas.
Berlynas-Stambulas-Berlynas – pigiausi bilietai kainuoja vos nuo 74 EURspausti čia.
Viena-Stambulas-Viena – pigiausi bilietai kainuoja vos nuo 84 EURspausti čia.

84 EUR kainuojančių bilietų yra ir iš:
Miuncheno – spausti čia.
Kelno – spausti čia.
Frankfurto – spausti čia.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Varšuvą į Stambulą su grįžimu atgal į Vilnių ar Kauną!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.