Super! „RyanAir“ pigūs bilietai į Lenkijos sostinę Varšuvą – vos 5 EUR į vieną pusę!

Skubame pranešti apie rekordiškai pigius bilietus iš Kauno į Lenkijos sostinę Varšuvą, vadinamą miestu feniksu, kuri nutolusi nuo Lietuvos per 350 km! Pigiausi bilietai dabar kainuoja vos nuo 9,98 EUR už kelionę į abi puses. Skrydžiai – tiesioginiai, į kainą tėra įskaičiuotas rankinis bagažas.
Jeigu Krokuva gali pasididžiuoti gražiu istoriniu senamiesčiu, o Gdanskas pasigirti gražiomis Baltijos jūros pakrantėmis, tai Varšuva garsėja kaip kultūros, energijos bei pokyčių miestas. Ne veltui tai šalies sostinė. Šiandien Varšuva auga, didėja ir vis dažniau yra sulyginama su Azijos tipo miestu, mat neretai čia galite išvysti statybas bei augančius daugiaaukščius. Nors Varšuva yra senas miestas, tačiau Antrojo Pasaulinio karo metu ji buvo visiškai sulyginta su žeme, o šiandieninis senamiestis – tai gabių restauratorių darbas. Varšuva yra pagrindinis šalies miestas – mokslo, kultūros, politikos, ekonomikos bei verslo centras. Nors daugelis senųjų miesto vertybių sunaikinta, čia tikrai yra ką pamatyti. Varšuva gali pasigirti daugybe muziejų, teatrų, vis dar išlikusiais karališkaisiais rūmais (XVI-XVII a.), bažnyčiomis, smagu pasivaikščioti senamiestyje, mat čia įsikūrę daugelis amatininkų, mažų parduotuvėlių, kavinukių ir barų.
Pigių bilietų į Varšuvą datos: 2022 metų birželis (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Kaunas-Varšuva-Kaunas (tiesioginiai skrydžiai)Bilietus galima įsigyti oficialioje „RyanAir“ svetainėje adresu: http://www.ryanair.com/. Pigiausi skrydžiai į Varšuvą iš Kauno tekainuoja 10 EUR už kelionę į abi puses. Datų pasirinkimas nurodytam akcijiniam laikotarpiui gana didelis, todėl susidomėjusieji gali lengvai pasirinkti dominančias datas. Pigių bilietų rezervacijos pavyzdys čia:

Kelionės trukmę ir datas galima keisti (datas galite pasidėlioti „RyanAir“ svetainėje). Tiesa, kaina gali greitai kisti, nes čia gi – pigių skrydžių bendrovės, kurios skrydžių bilietų kainas keičia kelis kartus per dieną. Jei niekada nesate pirkę bilietų per RyanAir arba Wizzair sistemą ar reikia pagalbos susidėliojant skrydžius, visada galite kreiptis į mus, padėsime, nupirksime ir Jums visai nereikės niekuo rūpintis 🙂
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.