Super hitas! Pigūs bilietai į Braziliją karnavalo metu – tik 279 EUR į abi puses!

Kasmet, likus 46 dienoms iki Velykų, į Brazilijos Rio de Žaneiro miestą iš viso pasaulio suplūsta milijonai sambos ir lotyniškų ritmų mylėtojų, trokštančių sudalyvauti Rio de Žaneiro karnavale, kuris visame pasaulyje žinomas savo samba mokyklų šokiais ir ore tvyrančia nuoga erotika. Pirmasis Rio de Žaneiro karnavalas buvo surengtas dar 1723 m. Šiandien tai didžiausias karnavalas pasaulyje, kurio metu į gatves kasdien susirenka maždaug 2 milijonai žmonių. Pasinaudoję mūsų pasiūlymu, tarp jų galite būti ir Jūs!!! Primename, kad 2016 metų garsusis ir siautulingasis karnavalas vyks vasario 6-10 dienomis!
Susidomėjusiems reikėtu nedelsti – kaip parodė ankstesnės akcijos į Pietų Ameriką, tokie pigūs bilietai būna labai greitai išgraibstomi.

Pigių bilietų laikotarpis: 2016 metų sausis-kovas
Skrydžių segmentai: Venecija-Madridas-San Paulas-Barselona-Venecija (esant norui, kelionę galima baigti ir Barselonoje)
Pigiausius bilietus galite įsigyti itališkoje Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Venecija – San Paulas – Venecija su nustatytomis datomis: išvykimo 2016.01.25 ir grįžimo 2016.02.11. Jei netinka pasiūlytas variantas, skrydžių datas, žinoma, galima keisti nuorodose aukščiau.
Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje grįžtant iškart po garsiojo karnavalo:
Data
Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galime nupirkti bilietus bei sudėlioti visą kelionės planą nuo nuvykimo iš Lietuvos per Italiją į Braziliją su grįžimu atgal į Lietuvą! 🙂
Jei turite klausimų – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Juo labiau, kad Brazilijoje tekę kelis kartus jau ir pabuvoti, tai patarimų dėl šios šalies tikrai galime suteikti 🙂 Papildomai įspėjame, kad viešbučių kainos karnavalo metu Rio de Žaneire patrigubėja. Yra daug norinčių šį įspūdingą reginį pamatyti bent kartą gyvenime ir viešbučiai tuo skuba naudotis. Deja…
Viešbučių kainas bet kurioje Brazilijos vietoje galite pasitikrinti ir rezervuoti tiesiog čia:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.