Wow! Pigūs bilietai iš Ispanijos į Bankoką, Tailandas su grįžimu iš Tokijaus – vos nuo 193 EUR!

Patyrusiems ir norintiems vienos kelionės pamatyti kuo daugiau keliautojams – puikus pasiūlymas nuo didžiausios oro vežėjos Ispanijoje – „Iberia“ avialinijų. Dabar bilietai iš dviejų didžiausių Ispanijos miestų Madrido arba Barselonos į Tailando sostinę Bankoką su grįžimu atgal į vieną iš daugelio Europos miestų iš Japonijos sostinės Tokijaus dabar įmanoma vos už 193 EUR! Tai yra tiesiog nerealus pasiūlymams visiems, kas norėtų vienos kelionės metu aplankyti tiek Tailandą, tiek ir „tekančios saulės šalį“ – Japoniją. Įsigijus bilietus pagal šį pasiūlymą Jums papildomai dar reikėtų:
A. Įsigyti bilietą iki kelionės pradžios taško – Madrido arba Barselonos (iš Lietuvos bilietai kainuotų apie 25-30 EUR)
B. Įsigyti bilietą iš Bankoko (arba kito Tailando miesto) į Tokijų (tiesioginiai skrydžiai Bankokas-Tokijas kainuoja apie 160 EUR)
C. Įsigyti bilietą iš bet kurio Europos miesto atgal į Vilnių (turbūt, patogiausiai būtų grįžti iš Berlyno, o bilietų kaina į Vilnių su „RyanAir” kainuoja apie 15 EUR)
Viską sudėjus gauname gana įspūdingą kelionę – vos už 400 EUR turėtumėte galimybę aplankyti Ispaniją, Tailandą bei Japoniją paskirdami kiekvienai šaliai tiek dienų, kiek Jūs tik norite ir pageidaujate. Nuostabu, tiesa?
Sugrįžti iš Japonijos galima į visą eilę Europos miestų, bet patogiausias iš jų mums, gyvenantiems Lietuvoje, turbūt, būtų Berlynas. Be jo iš šios kelionės galima sugrįžti dar į: Londoną, Madridą, Miuncheną, Paryžių, Amsterdamą, Stokholmą, Briuselį, Milaną bei kt.
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti nuorodas žemiau. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai nurodytomis kryptimis ir nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Keli pavyzdžiai:
Barselona-Bankokas ir Tokijas-Paryžius – bilietų kaina prasideda nuo 193 EUR (spausti čia norėdami pasitikrinti datas ir skrydžių laikus)
folore81
Barselona-Bankokas ir Tokijas-Berlynas – bilietų kaina prasideda nuo 199 EUR (spausti čia norėdami pasitikrinti datas ir skrydžių laikus)
folore82
Madridas-Bankokas ir Tokijas-Miunchenas – bilietų kaina prasideda nuo 225 EUR (spausti čia norėdami pasitikrinti datas ir skrydžių laikus)
folore83
Madridas-Bankokas ir Tokijas-Amsterdamas – bilietų kaina prasideda nuo 224 EUR (spausti čia norėdami pasitikrinti datas ir skrydžių laikus)
folore84
Galimi ir kiti įvairūs variantai. Datų pasirinkimas yra be galo didelis ir siekia net iki pat 2017 metų birželio! Kainos priklausomai nuo miestų gali svyruoti nuo 193 EUR iki 250 EUR.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Madridą arba Barseloną į Bankoką tuo pačiu aplankant ir Japoniją su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Bankoko centre esančio 4* „iSanook“ viešbučio nuomos variantą, kuriame 5 nakvynės atsieitų vos 221,00 EUR arba 44,20 EUR/para dviems žmonėms. Viešbutis su lauko baseinu ir treniruoklių sale įsikūręs visai netoli MRT metro linijos, vos už 2 km nuo garsiojo Kinų kvartalo Bankoke. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertinama net 8,6 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir lietuvišku aprašymu:
iSanook
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Bankoke ar bet kurioje Tailando vietovėje. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.