Nerealu! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus bei Rygos į Tokiją, Japonija – tik nuo 280 EUR!

Po šiokios tokios pertraukos vėl atsirado super pigių bilietų iš Vilniaus bei Rygos į Japonijos sostinę – Tokiją. Dabar skrydžiai su „Turkish Airlines“, kuri neseniai penktą kartą iš eilės buvo išrinkta geriausia Europos aviakompanija, į Tokiją dabar kainuoja vos nuo 280 EUR į abi puses! Į bilietų kainą įskaičiuotas ir registruojamas bagažas iki 30 kg, ir nemokamas maitinimas lėktuvuose skrydžio metu. Taipogi lėktuvuose galėsite mėgautis filmais, muzika ir koncertais sėdynių atlošuose įtaisytuose LCD ekranuose!
Puiki proga aplankyti „tekančios saulės šalį“, kuri yra išsidėsčiusi pačiuose Azijos rytuose ir pirmoji pasitinka tekančią saulę. Japonijos archipelagą sudaro 6852 salos. Daugumos salų paviršius kalnuotas, nemaža dalis turi ugnikalnių, vienas garsiausių žinomas visame pasaulyje – Fudzijamos ugnikalnis. Šalis garsi visame pasaulyje, mat sena ir gili istorija bei kultūra, subtilus estetikos jausmas, pirmavimas elektronikos srityje bei milžiniška sostinė Tokijas linksniuojami ne viename pasaulio universitete ar kompanijoje. Šalies sostinė Tokijas bei kelios ją supančios prefektūros, yra didžiausia metropolinė zona pasaulyje, turinti virš 30 milijonų gyventojų. Šalis garsėja itin aukštu gyvenimo lygiu – tai šalis antra pagal BVP pasaulyje, taip pat Japonijos vidutinė gyvenimo trukmė ilgiausia pasaulyje. Tai išskirtinė valstybė, susikoncentravusi ne į kiekybę, tačiau į kokybę, turinti savo filosofiją ir kasdienio gyvenimo principus.
Pigių bilietų į Tokiją laikotarpis: 2022 metų spalis-2023 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Vilnius/Ryga-Stambulas-Tokijus-Stambulas-Vilnius/RygaPigiausius bilietus galite įsigyti Skyscanner svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Vilnius-Tokijus-Vilnius su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:

Bilietai iš Rygos kainuoja vos euru brangiau – spausti čia:

Galimos ir kitos kelionės datos (spauskite apačioje ir naujame lange atsidarys skrydžių paieškos rezultatai):
Spalio 10-26 d.
Lapkričio 18-Gruodžio 2 d.
Sausio 16-30 d.
Vasario 13-27 d.
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos į Tokijų su grįžimu atgal į Vilnių!

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Paspaudę ant paveiksliuko žemiau galite pasitikrinti Jūsų kelionės metu vykdomas naujas akcijas ir taikomus kitus spec. pasiūlymus laisviems viešbučių kambariams, kas padės Jums rasti geriausią ir pigiausią nakvynės vietą:

Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

11 thoughts on “Nerealu! Pigūs bilietai su „Turkish Airlines“ iš Vilniaus bei Rygos į Tokiją, Japonija – tik nuo 280 EUR!

 • 2022-05-18 at 12:58
  Permalink

  Šėtono dėka pigiai nuskridau į Tokijų prieš beveik 5 metus. Jei kas gundotės aplankyti Japoniją ar jos dalį, užtikrinu: šitokia skrydžio kaina ir atitinkamai komfortas (bagažas, maitinimas, skrydžių laikai) pasitaiko kartą į 5 metus :). Dvejones į šalį ir pirkit bilietus greičiau. Spalį – japoniškų rudens spalvų pažiūrėti. Arba žiemą – kurį nors japonišką slidinėjimo kurortą aplankyti 🙂 Iš būtinų būnant Japonijoje dalykų – apsilankyti jų viešoje pirtyje. Ir nusiteikit kad angliškai kalbančių praeivių ko nors pasiklausti teks paieškoti.

  Reply
  • 2022-05-18 at 18:39
   Permalink

   Na taip, „Turkish Airlines” šį kartą rimtai pasileido plaukus 🙂 Pirmą kartą taip stipriai suspurtavo. Gal prireikė apyvartinių lėšų, gal kokios kitos priežastys, bet niekada anksčiau nebuvo, kad akcijos būtų vos ne visomis kryptimis 🙂
   O kas dėl Japonijos, tai fainai būtų kada ten nukeliauti. Bet į TOP-3 šalių dar nepatenka 🙂 Meksiką išbraukus (jau aplankyta), dabar į trejetuką pakilo Gvatemala 🙂

   Reply
 • 2022-05-17 at 13:02
  Permalink

  Sveiki. Labai domina ši kelionė. Galite padėti įsigyti bilietus?

  Reply
 • 2017-11-29 at 20:23
  Permalink

  Prieš tris dienas grįžau iš Tokijo. Labai patiko. Kitas pasaulis. Ir materialine prasme buvimas ten visiškai prieinamas. Beje, kelionę pirkau kovo mėnesį, Šėtono informacijos dėka!

  Reply
  • 2018-01-07 at 00:13
   Permalink

   Ką dar aplankėte be Tokijo ir kiek laiko ten? Kas svarbu dar ten nebuvusiam? Kitas pasaulis rimtai gi..

   Reply
   • 2018-01-07 at 11:53
    Permalink

    Mes daugiau laiko ir praleidom ne Tokijuj. Atvykę į Japoniją iškart su greituoju traukiniu varėm į Kyoto. Ten bazavomės kelias dienas, Kyote yra daug gražių šventyklų, bambukų miškas. Iš Kyoto verta nuvykti į Nara kur yra didžiausia pastato viduje esanti Buda, o netoliese drasiai po miesta vaikštinėja elniai. Iš Kyoto per mažiau nei pusvalandį galima nulėkti ir į Osaką, kur taip pat rastumėte ką nuveikti. Paskui vieną dieną skyrėme nuvykimui iki Hirošimos, ten aplankėme jos sprogimo memorialinį muziejų, matėme vienintelį paliktą po sprogimo pastatą, aplankėmė Horošimos pilį. Tą pačią dieną, tiksliau dar prieš Hirošimą nuvykome į tą šventyklą kur čia viršuj yra nuotrauka su vartais vandeny. Tikrai patiko čia, ji yra saloje tad kėlėmės keltu. Kadangi buvok tik savaitę tai nespėjom apsilankyt Fuji apylinkėse ir liko neaplankytas bezdžionių parkas kur jos mirksta šiltam vandeny. Šeip vienintelis ir svarbiausias dalykas yra nusipirkti Japonijos traukinių bilietą galima jį pirktis savaitei arba dviems. Nors jis ir brangus bet iškart atsiperka. Nes pavyzdžiui nuvažiuot Tokijas – Kyoto ir atgal kainuotų daugiau nei savaitinis traukinių bilietas. Mes dar turėjom išsinuomavę Pocket Wifi kas padėdavo greitai susiorientuoti žemėlapiuose, bei susižiūrint traukinių grafikus 🙂

    Reply
    • 2018-01-07 at 12:33
     Permalink

     Audriau, labai dėkui už informaciją, vis piešiasi aiškesnis vaizdas galvoje 🙂 Per savaitę Jūs išties daug pamatėte, šaunu. Kur nuomavotės internetą? Kaip viešbučiai? Per kur skridote? Kaip oras? Valandų skirtumas neišmuša visai iš padų 🙂 Jei dar turėsiu klausimų, gal galėčiau jums asmeniškai kur nors parašyti?

     Reply
     • 2018-01-07 at 13:05
      Permalink

      Pocket Wifi užsisakėm per internetą, jei bus reikalo galėsiu tiksliai paieškot iš kokio puslapio. Jį mums atsiuntė į pašto skyrių Tokijo Naritos oro uoste iš kurio pasiėmėm o paskui, kelionės pabaigoje išskrisdami išsiuntėme jų duotu voku jiems atgal. Buvome liepos pradžioje tai buvo vasariškai šilta, bet kartais buvo ir lietaus. Skridome su Aeroflot iš Italijos per Maskvą ir taip pat agal. Valandų skirtumas kažkaip nepasijautė, iš Italijos pakilom 15h o leidomės 10 ryto Tokijuj tai ir pamiegoję buvom. Susiraskite man per Facebook jei turite. Audrius Tamošaitis profilio nuotrauka iš Islandijos su dirbtinų snaigių rėmeliu šiuo metu ;D

 • 2017-11-28 at 11:46
  Permalink

  Kodel bagazas 23 kg ? turkich airlain leidzia 30 kg

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.