Super pasiūlymas! Neįtikėtinai pigūs bilietai į Maputu, Mozambikas – vos nuo 135 EUR už kelionę į abi puses!

Tiesiog neįtikėtina bilietų kaina iš Portugalijos sostinės Lisabonos į Mozambiko sostinę ir didžiausią šalies miestą – Maputu! Angolos nacionalinės oro linijos „TAAG Angola Airlines“ pasiūlė tiesiog protu nesuvokiamas kainas į Pietų Afrikoje esantį Mozambiką! Dabar čia nuvykti galima vos už 135 EUR! Visi skrydžiai iš Lisabonos – jungiamieji su persėdimais Angolos sostinėje Luandoje. Mūsų svetainėje ne kartą esame skelbę kaip pigiai iš Lietuvos galima pasiekti Portugalijos sostinę (paprastai bilietų kaina į abi puses svyruoja apie 80 EUR).
Mozambikas yra kylanti Afrikos žvaigždė, traukianti savo nuostabiais paplūdimiais, spalvingu povandeniniu pasauliu ir idliškomis pakrantės salomis. Išbandykite paviršinį nardymą prie Bazeruto salyno, leiskitės į tingų pasiplaukiojimą burine valtimi per mangrovių sąžalynus arba ilsėkitės po palmėmis Kuirimbas (Quirimbas) salose. Nuotykių kupinas safaris suteiks progą susipažinti su laukine Gorongosa nac. parko gamta, Ibo saloje stebėsite vietinių sidabro meistrų darbą, o vaikščiodami akmeninėmis Ilha de Mozambique gatvėmis pamatysite įstabius kolonijų laikus menančius pastatus. Beveik du dešimtmečius visos šios pramogos buvo neįmanomos dėl užsitęsusio partizaninio karo. Dabar tamsusis periodas jau praeityje ir Mozambikas kviečia susipažinti su šurmuliuojančia atmosfera, spalvingais turgumis ir 2500 km ilgio Indijos vandenyno pakrante.
Pigių bilietų į Mozambiką laikotarpis: 2016 metų lapkritis-2017 metų kovas (didelis datų pasirinkimas)
Skrydžių segmentai: Lisabona-Luanda-Maputu-Luanda-Lisabona
Pigiausius bilietus galite įsigyti Momondo svetainėje, bet rekomenduojame iškart spausti šią nuorodą. Atsidarys iškart suvesti skrydžiai Lisabona-Maputu-Lisabona su nustatytomis datomis, kurias galite lengvai keisti ieškodami sau reikalingo varianto. Čia pateikiamas pigių bilietų rezervacijos pavyzdys svetainėje:
folore9
Jei netinka mūsų pavyzdyje pasiūlytos skrydžių datos ir kelionės kryptis, pabandykite susirasti Jums įdomius ir aktualius variantus patys. Sėkmės renkantis!!! O jei turite klausimų, kažkas nepavyksta – komentuokite, klauskite ar rašykite! Būtinai padėsim! Jei norėsite, galim sudėlioti visą kelionės planą bei nupirkti bilietus nuo nuvykimo iš Lietuvos per Lisaboną į Mozambiką su grįžimu atgal! 🙂

Viešbučio rezervavimas kelionėje:
Jei apsisprendėte dėl kelionės ir įsigijote pigius bilietus, laikas pagalvoti ir apie viešbutį, kuriame apsistosite. Juk keliauti žinant, jog atvykus jau nereikės blaškytis po miestą ieškant kur pernakvoti, kur kas ramiau 🙂 Kaip pavyzdį pateikiame Maputo centre esančio 4* „Hotel Maputo“ viešbučio nuomos variantą, kuriame dvivietis kambarys 5 naktims kainuoja vos 268 EUR arba 53,60 EUR/para dviems žmonėms! Šiame viešbutyje įrengti patogūs ir šiuolaikiški numeriai bei įrengta sporto salė. Booking.com svetainėje lankytojai viešbutį vertina net 7,6 balo! Paspaudus ant paveikslėlio apačioje atsidarys viešbučio informacija naujame Booking.com lange su kainomis, nuotraukomis ir aprašymu:
hotel_maputo
Jei norite, galite pasirinkti ir bet kurį kitą viešbutį Mozambike. Mes būtumėme labai dėkingi, jei viešbučius savo kelionės metu rezervuotumėte per apačioje pateiktą Booking.com nuorodą. Jums tai nekainuos papildomai nė cento, o mums tai bus šiokia tokia paspirtis toliau vystyti ir plėtoti mūsų projektą. Primename, kad Booking.com yra viena didžiausių viešbučių paieškos sistemų pasaulyje, kurioje galima rasti per 840,000 apgyvendinimo įstaigų bet kuriame Žemės rutulio kampelyje:


Booking.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.