„Tarptautinės Ukrainos avialinijos“ mėnesiui laiko stabdo visus savo skrydžius

Oro linijų bendrovė „Ukrainos tarptautinės oro linijos“ (UIA) pranešė, kad dėl nevaldomos situacijos su COVID-19 pandemija atšaukia visus savo tarptautinius skrydžius iki 2020 m. balandžio 24 dienos. Oficialiame pranešime taipogi teigiama, kad dėl nežmoniškai išaugusio skambučių skaičiaus yra atjungiamas Skambučių centras, tad klientų konsultavimas telefono pagalba yra neįmanomas. Keleiviams, kurie turi nusipirkę bilietus šiam laikotarpiui, yra suteikiami tokie kompensacijų variantai:
A. Nemokamai pasikeisti skrydžių datas į keliones kitomis datomis (primokant skirtumą, jei bilietai brangesni)
B. Užpildyti bilietų atšaukimo prašymą pasiimant 125% už bilietą sumokėtos sumos e-pinigais, kuriuos per metus laiko bus galima išleisti kitiems „Ukrainos tarptautinių oro linijų“ skrydžiams avialinijų svetainėje
Detalią informaciją ir oficialų avialinijų pranešimą rasite paspaudę čia. Čia rasite ir nuorodas pretenzijų pildymui. Keleiviai turėtų susisiekti su aviakompanija, vos gavę informaciją apie pasikeitusį jų skrydžio statusą.
Linkime visiems stiprybės, kuo lengvesnio už bilietus sumokėtų pinigų susigrąžinimo ir kuo greitesnio grįžimo prie kasdieninio gyvenimo tempo bei būsimų kelionių!


Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.